Boyabat'ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlandı

Boyabat'ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlandı

Boyabat'ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlandı

Sinop'un Boyabat ilçesinde İlçe Kaymakamı Enver Yılmaz ve Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ilçede görev yapan gazeteciler ile bir araya geldi.

Boyabat'ta İlçe Kaymakamı Enver Yılmaz ve Belediye Başkanı Şefik Çakıcı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Boyabat'ta gazetecilerle yemekte bir araya geldi. Boyabatlı gazetecilerin gününü kutlayan Kaymakam Enver Yılmaz  '' Gazetecilik, halkımızın haber alma hakkını kullanmasına yardımcı olmak amacıyla doğruluk, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri uhdesinde barındıran önemli bir meslektir. Bu kapsamda ilçenin gelişmesi için bizlerin çalışmaları dışında sizlerin de önemli görevleri bulunuyor. Boyabat'ın gelişmesi için hep birlikte uyum içerisinde çalışmalıyız. Bizler her zaman basınımızın yanındayız. Bu düşünceler ile tüm değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Gazeteciler Gününü tebrik ediyorum.'' ifadelerini kullandı.

Kaymakam Yılmaz'dan sonra konuşan Belediye Başkanı Şefik Çakıcı '' Hepimiz Boyabat'ta doğduk Boyabat'a hizmet ediyoruz. Boyabatımızın gelişimi için sizlere de bana da büyük görevler düşüyor. Şehrimizi daha yukarılara taşımak görevimiz. Sorunlarımızı konuşalım birbirimize anlatalım, önerilerimizi dinleyerek katkı sağlayalım. Burada önemli olan Boyabatın ileriye gitmesidir. Bu kapsamda tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlar görevlerinde başarılar dilerim.'' ifadelerine yer verdi.

Boyabat Zafer Lokantası'nda gerçekleştirilen programa Boyabat Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahipleri İsmet Sezer, Ali Sezer, Boyabat Haber Gazetesi ve Ezgi Fm İmtiyaz sahibi Davut Koçyiğit, Boyabat Gazetesi İmtiyaz sahibi Hakkı Küçükbaş, Anadolu Ajansı ve Boyabat Sesi Gazetesi Muhabiri Mahmut Coşkun, Boyabat Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Ünlü, Türkiye Gazetesi Boyabat Temsilcisi Recep Tiryaki, Boyabat Belediyesi 15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezi Müdürü Halit Samsa katıldılar.

Program çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında son buldu.

-Boyabat Sesi

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner112

banner114