Boyabat Kaymakamlığına Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin atandı

Boyabat Kaymakamlığına Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin atandı

Boyabat Kaymakamlığına Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin atandı

Resmi Gazete’nin 14 Temmuz 2020  tarihli sayısında, "Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar" başlığı ile yer alan kararnameye göre; İçişleri Bakanlığı bünyesindeki 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın imzasıyla atamaları yapılann kararnamede Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy'un İzmir ilçesi Ödemiş Kaymakamlığına atanmasıyla birlikte, Boyabat Kaymakamlığına da Trabzon ilçesi Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin atandı.

Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy'a ilçemize verdiği hizmetleri için teşekkür ediyor, yeni kaymakamımız Mehmet Nuri Çetin'e başarılı çalışmalar

diliyoruz.

Boyabat'ın yeni  Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin'in özgeçmişi 

Mehmet Nuri ÇETİN 1979 yılında Ağrının Tutak İlçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olup, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Tarihinde Yüksek Lisansını tamamladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakamlık sınavını kazandıktan sonra 2006 yılında Çankırı da Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 

Sırasıyla Çorum Mecitözü,  Kütahya Dumlupınar, Ardahan Damal, Bolu Göynük, Muş Varto Kaymakamlığı ve Varto Belediye Başkanlığını Kayyum olarak yaptı. 31.08.2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Trabzon Araklı İlçesine Kaymakam olarak atandı. İngilizce bilmekte ve yayınlanmış Sevda Durağı adında hikâye kitabı bulunmaktadır. 

Mehmet Nuri Çetin evli olup 4 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2020, 16:43
YORUM EKLE
banner100
SIRADAKİ HABER

banner95