Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Sanayi Siteleri İçin Toplandılar

Boyabat Marangozlar İnşaatçılar Kütük Sanayi Sitesi Kooperatifi üyeleri Murat Yükselecek başkanlığında toplandılar. 

Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Sanayi Siteleri İçin Toplandılar

Boyabat Marangozlar İnşaatçılar Kütük Sanayi Sitesi Kooperatifi üyeleri Murat Yükselecek başkanlığında toplandılar.

Boyabat Marangozlar İnşaatçılar Kütük Sanayi Sitesi Kooperatifi üyeleri 31.10.2018 Çarşamba günü akşamı Boyabat Ticaret Odası salonunda Kooperetif Başkanı Murat Yükselecek ve yönetim kurulu üyelerinin birlikteliğiyle bir araya gelerek Boyabat Marangozlar İnşaatçılar Kütük Sanayi Sitesi hakkında bilgilendirme ve görüş alışverişinde bulundular.

Başkan Murat Yükselecek, kuruluş aşamasının tamamlanıp, tapusu alınan 50 işyerinin inşa edileceği sanayi sitesinin planının çizilip ihale aşamasına nasıl geldiğini hatırlattıktan sonra Sanayi Bakanlığı'nda yatırım programı sıralamasına alındığını belirtti.

Çalışmaların kolay olmadığını ve bu aşamaya gelene kadar Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve ilgili kurum müdürlerinin kendilerine büyük yardımları olduğunu belirterek teşekkür etti. Yatırım programına bir an evvel alınması için de yardımcı olduklarını belirterek, üyelerin sabırlı olmalarını istedi.

Yükselecek konuşmasında sanayi siteleri hakkında zaman zaman yapılan toplantılarda bilgilendirme yapptığını, ancak bazı üyelerin, toplantılara katılmadıklarından kendi aralarında aslı olmayan söylemlerde bulunduklarını belirterek, "Arkadaşlar, bizim yerimiz, adresimiz belli kafanızda bir soru işareti varsa, bilgi almak istediğiniz bir konu varsa, buyurun gelin bana sorun, size açıklama getireyim. Biz bir aileyiz, sorunlarımızı açık sözcülükle ve yüzümüze konuşarak çözebiliriz. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum" dedi.

Yükselecek aidat sorunlarına da değinerek "Aidat almadan kooperetif işleri yürümez, masraflar için sizlerin vereceği aidatlara ihtiyacımız var. Kooperetifin bir tüzüğü var. Ben kendi kafama göre değil tüzüğe göre karar almak zorundayım. Aidat vermemeye devam edenler hakkında tüzükteki işlemler yapılır. Sonra bana gücenmeye hakkınız olmaz. Eğer ki aileysek hepimiz elimizi taşın altına koyacağız. Kenardan seyrederseniz işler aksar ve yürümez. Destek olacağınıza inancımla toplantıya katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum." ifadelerinde bulundu.

Haber : Mahmut Coşkun

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 21:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95