ŞAHANE HAYALLER!..

(Ömer Başdoğan)

Sevgili dostlarım bu bir tanıtım yazısıdır.

Ben ilkeli ve başarılı insanları seviyorum. Kazanmayı da çalışmanın ürünü olarak görüyorum. Bu kanaatim birçok insan ve şahsım üzerinde defa’larca tecelli etmiş yani yaşanmışlık olarak görülmüştür.

Birçok insanın çalışma sonunda kazandığını mutlaka görmüştür. Bu perspektiften bakıldığında çalışmadan hiçbir şeyin olmayacağı açıkça anlaşılmış olur.

Çalışma ve kazanma düzleminden bakıldığında yazımıza konu, başarılı bir gencimiz (Ömer Başdoğan)’in hayat hikâyesinden bahsetmemek eksiklik olurdu. Bu nedenle hemşehrimiz de olan gencimizin başarısından gururla bahsetmek istedim.

Başarının kahramanı bizim gencimiz; Boyabat kırsalından Ankara’ya göç etmiş çeşitli zorluklarla savaşmış ve bugün de evlatlarıyla gurur duyma noktasında; bir aileye mensup gencimiz Ömer Başdoğan:

7 Mayıs 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Anakarada tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesinde yükseköğrenimini tamamlamıştır.

Ankara’da başladığı memuriyeti devam ederken ‘2014 yılında sosyal medyadaki “Lanet Bebe” mahlasıyla Vine(Twitter’ın görüntülü hali) uygulamasıyla 7 saniyelik komik videolar çekmeye başlamış;

Yaptığı tespitlerle ve her yaşta insanı güldüren videolarıyla 180 Milyon izlenme rekoruyla ‘Fenomen’ olmuştur.

Vine(Twitter’ın görüntülü hali) uygulamasından sonra ‘Instagrama geçen’ Ömer Başdoğan, 2016 yılında çalışmalarına engel olduğunu düşündüğü memuriyetten ayrılmış ve sosyal medyada ki kariyerini "Nalet Bebe" olarak devam ettirmiştir.

“Lanet bebe” tiplemesiyle 1.3 milyon takipçiye ulaşan Başdoğan 2016 yılında itibaren birçok üniversitenin söyleşi programlarına katılmış;

Bununla da yetinmeyip, ‘Hepyek 3, Enes Batur Gerçek Kahraman’ filmlerinde oynamıştır. Senaryosunu kardeşi Furkan Başdoğan'la yazdığı “Şahane Hayaller” filmini 2020'de beyaz perdeye taşımış ve film(sinema) sektöründe de varım demiştir.

Başarılı çalışmalarıyla öne çıkan kardeşimiz “Ömer Başdoğan’ın beyaz perdeye taşıdığı senaryo yoğun emek sonucu ortaya çıkarak,2020 Şubat’ında Vizyona girmeye hak kazanmıştır.

İnşallah Şubat’ın ikinci haftasında vizyona (gösterime) girecek olan  “ŞAHANE HAYALLER” filmi tüm sinemalarda dost ve hemşehrilerin desteğiyle gişe rekorları kıracaktır.

Ben hemşehriniz olarak bunu başaracağımıza inanıyorum.

Sinop vilayetimizin çalışkan ve üreten evladı sevgili Ömer Başdoğan’a başarılar diliyor.

Ömer Başdoğan 4 kardeşiyle ilgilendiği gibi birde aile sorumluluğu da taşıyor.

Bu gencimize tüm hemşehri eş dost velhasıl herkesten dua ve destek bekliyorum.

 Ve tekrar başarılar diliyorum.

Hoşça kalınız.

                                                                                         Nezih Yıldırım 02.02.2020

                              

YORUM EKLE

banner83

banner95