Web Sitemiz Yenilendi

İki yıla yakın süredir boyabatsesi.com adı altında yayın hayatına devam eden web sitemizi yeniledik.

Okuyucularımıza daha iyi hizmet verebilmek için yenilediğimiz web sitemiz 13 Temmuz 2018’de yayına girdi.

Daha önceki sürümünde aksaklıklar meydana gelen web sitemizde, bundan sonra siz değerli okuyucularımıza daha iyi hizmet verebileceğimizi umuyoruz.

Sürekli gelişen sosyal medya bazı platformlarda yenilenme ihtiyacı doğuruyor. Değerli okuyucularımızın da isteğiyle biraz geç de olsa sitemizin yeni halini yayın hayatına geçirdik.

Okuyucularımız bizim için değerli

Aksaklıklar nedeniyle bu zamana kadar yapmış oldukları eleştirileri haklı buluyor bu zamana kadar yaşattığımız aksaklık için özür diliyoruz.

Bir gazete için olmazsa olmaz okuyucu kitlesidir, bizde takipçilerimizin isteğiyle modern, hızlı ve daha kolay ulaşılabilir bir web sitesi kurduk. Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Hoşça kalın dostça kalın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Tosunoğlu
Hasan Tosunoğlu - 12 ay Önce

Hayırlı olsun kardeşim güzel

BİR DOST
BİR DOST - 12 ay Önce

Websitenizin bu haliyle mobil entegrasyonu yok ne yazık ki. Halbuki bahsettiğiniz üzere gelişen teknolojide mobil cihazlar ile site kullanımı çok daha fazla. Türkiye standartında ortalamalaya göre mobil tarayıcıdan görüntüleme %68 seviyelerinde. Kendinizi yenilerken geriden beri başlamayın. Günün şartlarını ve daha ilerisini düşünerek düzenlemeler yaparsanız çok daha iyi olur. Aslında gözlemlediğim bir kaç husus daha var ama bunları sizin tespit edip iyileştirmeniz çok daha güzel olacaktır Vesselam.

ali sezer
ali sezer @BİR DOST - 12 ay Önce

Teşekkür ederim uyarılarınız için. Sitemizin mobil uyumu var ama mobil uygulaması şuan yok.
Mobil uygulamalarımızı da en yakın zamanda hayata geçireceğiz.