Başkan Kaya Ankara'da

Başkan Kaya Ankara'da

Başkan Kaya Ankara'da


Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya  Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ziyaret esnasında Ayancık için yapılacak olan yeni projeler hakkında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve  Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’dan destek sözü aldı.

Başkan Kaya; “ Bugün Ankara’da Genel  başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettik. Ziyaret esnasında ilçemizde yapmış olduğumuz ve yapmayı planladığımız bir çok proje ve çalışma hakkında sohbet ettik. Hemşehrilerimin selamlarını ilettim. Kendisi bizlere makamında ilçemize yapacak olduğumuz çalışmalarda destek sözü verdi. Sayın Kılıçdaroğlu’na göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.“ dedi.

Başkan Kaya Ankara ziyaretlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı da ziyaret ederek yöremize ait ahşap gemi hediye etti.

MANSUR YAVAŞ’I DA ZİYARET ETTİ

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Ankara ve Ayancık belediyelerinin kardeş belediye olmasının ardından Mansur Yavaş’ı da makamında ziyaret eden başkan Hayrettin Kaya, projeleri hakkında görüşmelerde bulundu.

Ziyarette açıklamada bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Kardeş Belediye Ayancık için her türlü proje ve yatırımlarda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ayancık için gereken her türlü yardımlara hazırız” dedi.

Görüşmelerin ardından ilçemize dönen Belediye Başkanı Hayrettin Kaya  “Ankara’da  yaptığı görüşmelerden güzel haberler  ile döndüğünü ve Başkent’teki belediyelerden  aldığı destek sözünün ilçemiz için güzel bir adım olduğunu vurgulayarak çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini“  dile getirdi.

-Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83