01 AĞUSTOS 2022-07 AĞUSTOS 2022 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Yükselen Koç ve Koç:

(21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta gündeminiz;ikili ilişkiler,çocuklar,hobiler ile ilgili gelişmeler olabilir.Finansal konulara çok dikkat etmeniz gerekebilir.Gündelik

yaşamınız yoğun geçebilir.Harcamalarınızı kayıt altında tutmanız gerekebilir.Ani çıkan ödemeler;sizi zorlayabilir.Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile zorlanmalar oluşabilir.Sürprizlere açık olmanız gereken bir hafta.

Yükselen Boğa ve Boğa:

(21 Nisan- 21 Mayıs)

Bu hafta gündeminiz;aile,hane,ebeveynler ile ilgili konular olabilir.Kariyer yaşamınızda;sorunlardan,uzak kalmaya çalışabilirsiniz.Patron,otorite pozisyonundaki kişilerle iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.Agresif tavırlardan kaçınmalısınız.Girişim enerjiniz yüksek olabilir.Planlı hareket etmeniz fayda sağlayabilir.Öfke kontrolü sağlanmalı.

Yükselen İkizler ve İkizler:

(22 Mayıs- 22 Haziran)

Bu hafta gündeminiz;kardeşler,yakın çevre,kuzenler olabilir.Yakın çevreniz ile bir araya gelebilirsiniz.İçsel olarak;yalnız,tükenmiş,içe kapanık hissedebilirsiniz.Bu hafta;rüyalarınızı not alabilirsiniz.Karamsarlıktan uzaklaşmalısınız.Bedensel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.Gizli durumlar ortaya çıkabilir.Maddi konularda desteklenebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç:

(23 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta gündeminiz;maddi konular,finansal durumlar,öz değeriniz olabilir.Sosyal ilişkiler,gruplar ve arkadaşlıklarınızda ani,beklenmedik durumlar oluşabilir.Maddi konularda ve maddi kaynakların yönetiminde,rahatlama oluşabilir.Ortaklı maddi gelirlerde zorlanmalar oluşabilir.Kariyer yaşamınızda,yeni ve olumlu gelişmeler oluşabilir.Olumsuz enerjilerden kaçının.

Yükselen Aslan ve Aslan:

(23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta gündeminiz; yaşam kaliteniz,motivasyonunuz,benlik duygunuz,fiziksel görüntünüz olabilir.Beklettiğiniz planları aktive edebilirsiniz.Evlilik,ikili ilişkiler,ortaklıklarda;ani,beklenmedik durumlar oluşabilir.Ortaklı işlerden verim alamayabilirsiniz.Ani kararlar almamaya gayret edebilirsiniz.Bedensel olarak yorulabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak:

(23 Ağustos- 22 Eylül)

Bu hafta gündeminiz;bilinçaltınız,rüyalarınız,mistik konular,inziva olabilir.Kendinize vakit ayırabilirsiniz.İçe dönmek isteyebilirsiniz.Yurtdışı,yüksek eğitim,hukuksal konularda;ani,beklenmedik durumlar oluşabilir.Sağlığınıza,çalışma arkadaşlarınız ve personeliniz ile iletişimize dikkat edebilirsiniz.Evcil hayvanlarınız ile zorlanabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi:

(23 Eylül- 22 Ekim)

Bu hafta gündeminiz; hedefleriniz,planlarınız,hayalleriniz,sosyal arkadaşlarınız olabilir.Sosyal olmak isteyeceğiniz bir hafta.Kariyerinizde güzel gelişmeler oluşabilir.Kariyerinizde verimli bir hafta.Ortaklı maddi kaynaklar konusunda;beklenmedik,ani durumlar oluşabilir.Eşiniz,ortağınızın ödemeler konusunda zorlanmaları olası.

Yükselen Akrep ve Akrep:

(23 Ekim- 21 Kasım)

Bu hafta gündeminiz;kariyeriniz,statünüz,iş konuları olabilir.Yeni terfi alabilir,projelere dahil olabilirsiniz.İkili ilişkiler,evlilik,ortaklıklarla ile ilgili ani,beklenmedik durumlar oluşabilir.İlişkilerde zorlanma,yanlış anlamalardan kaçınmalısınız.Eğitim konularında yeni adımlar atabilirsiniz.Uzaktaki yakınlarınızdan haber alabilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay:

(22 Kasım- 21 Aralık)

Bu hafta gündeminiz; yurtdışı,yüksek eğitim ve tüm eğitimler,hukuk,mahkemeler,uzun seyahatler olabilir.Gündelik yaşam,sağlığınız,çalışma ortamınız,personelleriniz ile ilgili ani,beklenmedik gelişmeler oluşabilir.Kararlarınızı dikkatli vermeniz gerekebilir.Rutin sağlık kontrollerinizi yaptırmalı,günlük yaşamınızı planlamalısınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak:

(22 Aralık- 21 Ocak)

Bu hafta gündeminiz;miras,krediler,eşinizin yada ortaklarınızın maddi kaynakları,sigorta,borçlar olabilir.Alacaklı olduğunuz borçları,tahsil edebilirsiniz.İkili ilişki,aşk,çocuklar ile ilgili ani,beklenmedik durumlar oluşabilir.Evliliğinizde,uzun ikili ilişkilerde güzel gelişmeler sizinle.Aldığınız tüm danışmanlıklardan verim alabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova:

(22 Ocak- 19 Şubat)

Bu hafta gündeminiz;evlilik,uzun süreli ilişkiler,ortaklıklar,aldığınız tüm danışmanlıklar olabilir.Eşiniz ile vakit geçirebilir,ilişkinizde yeni oluşumlara yönelebilirsiniz.Ailevi,ev,hane ile ilgili ani,beklenmedik gündemler oluşabilir.Gündelik yaşamınız kolaylaşabilir.Sağlıklı ve dinç hissedebilirsiniz.Çalışma arkadaşlarınız ile keyifli vakitler

geçirebilirsiniz. 

Yükselen Balık ve Balık:

(20 Şubat- 20 Mart)

Bu hafta gündeminiz;gündelik yaşam,sağlık,rutin hayatınız,evcil hayvanlarınız,çalışma ortamınız olabilir.Kardeşler,yakın çevre,kuzenler ile ilgili ani,beklenmedik durumlar oluşabilir.İletişim aksaklıkları oluşabilir.Maddi konularda şanslı olabilirsiniz.Aşk,ikili ilişkiler,çocuklar ile ilgili konularda olumlu gelişmeler oluşabilir.

YORUM EKLE