Marangozlar ve İnşaatçılar Odası'ndan, Başkan Çakıcı'ya Ziyaret

Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Murat Yükselecek ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Çakıcı'yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretle birlikte yapılan toplantıda, kurulacak olan Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Sanayi Sitesi'nin yatırım programına alınması ve girişimlerin başlaması için görüşmeler gerçekleştirildi.

Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Murat Yükselecek yaptığı açıklamada "Sayın Vekilimiz Nazım Maviş te toplantımıza telefonla katılımda bulundu. Vekilimiz, sanayi bakanımızla görüştüğünü ve inşallah bu sene yatırım programının muhakkak alınması için söz verdiğini bize iletti." dedi.

Başkan Yükselecek, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı'dan sanayi sitesi inşaatının yolunun açılması için talepte bulunduğunu, Başkan Çakıcı'nın da tabebi olumlu karşılayıp  yetkili mühendislerine talimat verip işlemlerin hızlı bir şekilde başlatılacağı sözünü aldıklarını da söyledi.

Başkan Yükselecek, talepleriyle ilgili Vekil Maviş ve Başkan Çakıcı'dan almış olduğu olumlu cevaplar sonrasında yönetimiyle birlikte belediyeden umutlu bir şekilde ayrıldılar.