Sinop'un ilk sinema, bowling ve eğlence merkezi açıldı

Sinop'un ilk sinema, bowling ve eğlence merkezi açıldı

Sinop'un ilk sinema, bowling ve eğlence merkezi açıldı

Sinop Sinema Salonu Bowling ve Eğlence Merkezi Çocuk Soft Play Aktivite Alanı Playstation, doğum günü alanı, jetonlu oyuncaklar, atış poligonu alanlarına kavuştu.

Sineması olmayan bir kaç ilden biri olan Sinop, yeni sinemasına kavuşuyor. Sinop-Ayancık yolu üzerindeki Sinop Üniversitesi Öğrenci Yaşam Merkezinde faaliyete geçecek olan merkez Sinopluları ağırlamaya başladı.

TÜİK'in yaptığı araştırmaya göre Türkiye'de sineması olmayan il sayısı 7 ve istatistiklere göre son 2 yılda Türkiye'nin en mutlu şehri Sinop da bu 7 il içinde yer alıyordu.

İşletme sahibi Ayşe Başcı yaptığı açıklamada açılış için gün saydıklarını söyledi. Ayşe Başcı; "Öğrencilerin buluşma noktası haline gelen Üniversitemiz Öğrenci Yaşam Merkezi içerisinde, yapımını tamamladığımız sinema, bowling, eğlence merkezi, Çocuk Soft Play aktivite Alanı Playstation, doğum günü alanı, jetonlu oyuncaklar, atış poligonu alanları ile ile açılmasıyla birlikte Sinop’un cazibe merkezi olacak.işletmemiz ile vatandaşlarımızın ayağına getirdik. İşletmemiz gece saat 01:00 kadar vatandaşlarımızın hizmetinde. İlimiz ve ilçelerimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

- REKLAM

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2023, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner115

banner124