Fuarın Tek Tuğla Firması Boyabat'tan

Fuarın Tek Tuğla Firması Boyabat'tan

Fuarın tek tuğla firması Boyabat'tan

Boyaba't faaliyet gösteren Hisar Toprak Sanayi, Samsun 5. İnşaat Fuarı'nda tuğla sektöründe stant açan tek firma oldu.

Sinop'un Boyabat ilçesinde üretim yaptıklarını belirten Hisar Toprak Sanayi İşletme Müdürü Necla Mor, “Hem fiyatta hem de kalitede rekabet etmekte olduğumuz tuğla sektöründe fabrikadan direk satış yapmaktayız. 8.5'lik, 10'luk, 13,5’lik, yuvarlak baca, asmolen, kare baca, delikli yuvarlak baca ve daha birçok ürün çeşidimizle sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyoruz. Talebe göre ürünlerimizi paletli olarak hazırlayabiliyoruz. Üretim kalitemizde oldukça iddialıyız ve Boyabat tuğlasını hakkıyla üretmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

FUARA İLGİ YOĞUN

Samsun 5. İnşaat Fuarı'na ilk kez katıldıklarını söyleyen Mor, “Fuara ilk kez katılmamıza rağmen hem ürün kalitemiz hem de tuğla sektöründe stant açan tek firma olmamız dolayısıyla oldukça yoğun ilgi görüyoruz. Açıkçası daha ilk günlerde bu kadar yoğun bir ilgi beklemiyorduk. Eminim hafta sonu bizim açımızdan da diğer firmalar açısından daha hareketli geçecek. Samsun halkının fuara ilgisi oldukça sevindirici” ifadelerini kullandı.

-Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enver Sümertaş
Enver Sümertaş - 5 yıl Önce

Genç girişimci bu gençlerimizi kutluyorum.Reklamın büyüğü küçüğü olmaz.Sonuç her zaman kazançlıdır.Böyle devam ederlerse sonuçta en başarılı çıkanlar,onlar oalcaktır.
Yolunuz açık ,kazancınız bol olsun.

Göksel düşkün
Göksel düşkün - 5 yıl Önce

İyi olmuş boyabatın gururu hisar tuğ fab.Türkiye nin tuğla toprak sanai olarak 23 fabrikası ile türkiye ye ve rusya iran ırak suriye yunanistan bulgaristan daha birçok ülkeye yede ihracat ediyor BOYABAT HISAR TUĞ.FAB. YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİZ saygılar

SIRADAKİ HABER

banner115

banner124