Boyabat Bakkallar Odası Başkanlığına yeniden Açıkgöz seçildi

Boyabat Bakkallar Odası Başkanlığına yeniden Açıkgöz seçildi

Boyabat Bakkallar Odası Başkanlığına yeniden Açıkgöz seçildi

Boyabat Bakkallar Odası başkanlığına kırk yıldır başkanlık görevini sürdüren Mustafa Açıkgöz yeniden getirildi.

15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'nde yapılan ve divan başkanlığını Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yüksel'in yaptığı genel kurulda faaliyet ve gelir gider raporları okundu.

Daha sonra yapılan ve 1982 yılından bu yana kırk yıldır başkanlık görevinde bulunan Açıkgöz, tek aday olarak katıldığı seçimde kullanılan 52 oyun tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Açıkgöz, kendisine duyulan güven için üyelerine teşekkür ederek, kırk yıldır bir ailenin bireyleri gibiyiz, dedi.

Açıkgöz, "1982 yılında üstlendiğim bu görevi bıkmadan, yılmadan esnaflarımızın sorunlarının çözümü için bir kardeşiniz, abiniz gibi esnaflarımızın yanında oldum, bundan sonra da yanınızda olacağım. Pandemi sürecinde ilçe kaymakamlığımızla sürekli irtibatta olarak sizlerin işyerlerinin açık tutulması için çabaladım. Kapalı kalınan sürelerde destek almanız için girişimlerde bulundum. Elbette sıkıntılar da yaşadınız. Allah, bizi bu tür salgınlardan korusun, bir daha yaşatmasın. 

Beni tekrar oda başkanı seçtiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Ben de sizlerin teveccühüne layık olmaya çalışacağım. Sağ olun, var olun," ifadelerinde bulundu.

Kongreye CHP İlçe Başkanı Mehmet Alarslan, İYİ Parti İlçe Başkan Vekili Hayrettin Açıkgöz ve oda başkanları katıldı.

Yeni Yönetim Şu Şekilde oluştu ;

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2022, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER