ALINMAZ YAPI İNŞAAT, MEMNUNİYET DEMEKTİR

ALINMAZ YAPI İNŞAAT, MEMNUNİYET DEMEKTİR

ALINMAZ YAPI İNŞAAT, MEMNUNİYET DEMEKTİR

10 YILDIR MANTOLAMA SEKTÖRÜNDE SİNOP İL VE İLÇELERİ MERKEZ VE KÖYLERİNDE DIŞ CEPHE MANTOLAMA VE YALITIM HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

YILLARIN TECRÜBELİ, UZMAN EKİPLERİMİZLE İLÇEMİZDEKİ DIŞ CEPHE MANTOLAMA ŞİRKETİNDE UZUN YILLAR VATANDAŞLARIMIZIN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA BAŞARILI HİZMETLERE İMZA ATTIK.

DAHA SONRA ALINMAZ YAPI VE İNŞAAT ADIYLA KENDİ ŞİRKETİMİZİ KURARAK ANAHTAR TESLİMİ VE GARANTİLİ HİZMETLERİMİZİ VERMEYE DEVAM ETTİK.

HER ZAMAN DA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTTUK. BİZİ, TESLİM ETTİĞİMİZ BİNA YETKİLİLERİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. İDDİA EDİYORUZ; BİZİ ARAŞTIRIN, SORUŞTURUN SONRA BİZE GELİN ANLAŞALIM SÖZLEŞMEMİZİ İMZALAYALIM. 

ANCAK BİZİM MESLEK GRUBUNDAN BAZI KİŞİLER, ANLAŞMA YAPTIĞIMIZ KİŞİLERE GİDİP ALEYHİMİZDE KONUŞARAK, İŞLERİMİZİ ENGELLEMEYE ÇALIŞTIKLARINI ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENİYORUZ.

BİZ, KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNAMAYIZ, ALLAH HERKESE HAYIRLI BEREKETLİ İŞLER KAZANÇLAR NASİP EYLESİN. AMA LÜTFEN BİZİM EKMEĞİMİZLE ALIN TERİMİZLE DE OYNAMASINLAR.

TÜM HALKIMIZA SAYGI VE SEVGİLERİMİZi SUNUYOR. MANTOLAMA, ÇATI ONARIM, DEKORASYON, ALÇI, BOYA, FAYANS, TAMİR VE BAKIM İŞLERİNİZ İÇİN GELİN KONUŞALIM. SİZE MEMNUNİYET GARANTİSİ VERİYORUZ. 

ADRES : KUMLUK MAH. ADLİYE BİNASI ARKASINDAKİ BİM'İN KARŞISINDA "ALINMAZ YAPI İNŞAAT"

TEL . 0541 837 1512

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2022, 22:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal Çatal
Celal Çatal - 7 gün Önce

Ben evimin dış cephe kaplamasını yaptırdım memnunum

SIRADAKİ HABER

banner112

banner114