Muslu'dan Boyabatlılara çağrı

Muslu'dan Boyabatlılara çağrı

Muslu'dan Boyabatlılara Çağrı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat Belediye Başkan Adayı Murat MUSLU beraberinde MHP İlçe Başkanı Hüseyin AYYÜKSEL, Boyabat İlçe yönetimin kurulu üyeleri, Belediye Encümen Aday adayları ve İl genel Meclis üyesi adayı Enes ÇAKIR ile birlikte Sanayi sitesi, resmi ve özel kurumlarda ve hal yerinde seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlar ile bir araya geliyor.

Boyabat’ta MHP Belediye Başkan Adayı Murat Muslu’ya Yoğun İlgi

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Belediye Başkan Adayı Murat Muslu, Boyabat’ta çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyor. Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve büyük teveccühü ile karşılaşan Başkan Adayı Muslu, Boyabat’ı daha güzel bir geleceğe taşımak için kararlı olduğunu söyledi.

Muslu’dan Boyabatlılara Çağrı: “Bu kutlu mücadelemize, ‘Bismillah’ diyerek yola çıktık. 31 Mart seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı bize önemli bir görev tebliğ etti. Biz bu görevin sorumluluğunun bilinci içerisindeyiz. Bugüne kadar hepimiz bu memlekette aynı sorunları birlikte yaşadık, sorunlara birlikte çözüm üretmeye çalıştık. Gücümüz yettiğince, yetkimiz dâhilinde bir şeyler yapmaya çalıştık. Ama bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nin bize emanet ettiği görev gereğince bu yükü biraz daha fazla omuzlamamız gerekiyor. Ama bu yük, bir kişinin, bir grubun tek başına omuzlayabileceği bir yük değil. Boyabatlılar olarak hep birlikte bu yüke omuz verebilirsek, bu yükü paylaşabilirsek, istişare kültürünü hâkim kılabilirsek, Boyabat’ımız için el ve akıl birliği yapabilirsek ilçemizi geleceğe hak ettiği şekilde taşıyabileceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2024, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin özgür
Metin özgür - 2 hafta Önce

adayımız başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner115

banner124