Fatih Dinar şehri karış karış geziyor

Fatih Dinar şehri karış karış geziyor

Fatih Dinar şehri karış karış geziyor

Ak Parti Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Dinar şehrin dört bir yanını karış karış gezerek seçim çalışmalarını sürdürürken hem gönül alıyor hem de projelerini vatandaşlarla paylaşıyor.

Sahada yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdüren AK Parti Boyabat Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehmet Dinar; mahalle mahalle sokak sokak gezerek vatandaşlardan dua ve destek istiyor. Boyabat’ta hafta sonu mesaisinde vatandaşlarla bir araya gelen Dinar, “Boyabat’ta tek gündemiz, tek önceliğimiz var. Oda Boyabat’a hizmet” dedi.

Seçim çalışmalarına ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Mehmet Dinar şöyle konuştu; Bizler AK Parti’nin neferleri olarak 31 Mart’ta yapılacak seçimleri çok önemsiyoruz. Çünkü 2023 Türkiye Yüzyılı. Ülkemiz ve ilçemiz için şahlanış dönemi. Bu hedef doğrultusunda gerek Milletvekilimiz, gerek il ve ilçe başkanlarımız olsun, tüm kadrolarımızla durmadan yorulmadan çalışıyoruz.  Hizmet etme yolunda göreve talip olmuş biri olarak, bizim önceliğimiz Boyabat. Birbirinden kıymetli adaylarımızla sahada hemşerilerimizle buluşuyoruz. Şu anda aday adayıyız nasip olurda aday olursak ya da partimizin uygun gördüğü aday kim olursa onunla da Boyabat’ımız için memleketimiz için mücadele edeceğiz. Sonucun hayırlara vesile olmasını diliyor, vatandaşlarımıza göstermiş oldukları teveccühlerden dolayı çok teşekkür ediyorum, dedi.

- ilan reklam

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2023, 11:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 4 ay Önce

yazdığımız yorumları neden yayınlamıyorsunuz ?

SIRADAKİ HABER

banner115