Belediye ekipleri çimleri biçiyor

Belediye ekipleri çimleri biçiyor

Belediye ekipleri çimleri biçiyor

Boyabat Belediyesi parklarda başlatmış olduğu bakım çalışmasının yanı sıra Adnan Menderes Bulvarı orta refüjde ki çimlerin biçilmesi ve yabani otların temizlenmesi çalışmalarına da devam ediyor.

Boyabat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede ki rutin park bakım ve çim biçme işleri ile birlikte yeşil alanlarda oluşan yabani otların temizlik işlerine de devam ediyor. 

Daha yeşil, daha temiz, daha yaşanabilir bir Boyabat için çalışmalarını ilçe genelinde sürdüren ekipler, Adnan Menderes Bulvarı Emniyet Müdürlüğü önünde ki orta refüj de görüntü kirliliğine sebep olan çimleri biçerken bir yanda da temizlik aracı ile yolları temizledi.

Yetkililerden uyarı geldi

Boyabat Belediyesi Çevre Temizlik Müdürlüğünce yapılan açıklamada, "Gelişi güzel etrafa atılan çöplerin olumsuz görüntü oluşturduğu ifade edilirken, kötü kokuya da neden olduğuna dikkat çeken yetkililer, vatandaşları çöp konusunda daha duyarlı olmaları" konusunda uyardı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 4 ay Önce

Daha büyük çöpleri kaldırım kenarı küçük çöplerw atılmayacağını bilmeyen ler var

gurbetteki boyabatlı
gurbetteki boyabatlı - 4 ay Önce

DAYLIDA AYTEMİZ PETROL İLE DAYLI STADINA GİDEN ARA YOLA BİR BAKIM YAPILSA DAHA İYİ OLMAZMI YOKSA ÇOKMU ZOR BU İŞİ YAPMAK

banner100
SIRADAKİ HABER

banner95