Boyabatlı Öğrencilerden Büyük Başarı

Boyabatlı Öğrencilerden Büyük Başarı

Boyabatlı Öğrenciler İl Şampiyonu Oldu


Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Kız ve Erkek masa tenisi takımları Sinop'ta düzenlenen masa tenisi turnuvasında il birinciliği kazandılar.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2018 – 2019 yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları Sinop Masa Tenisi Salonunda gerçekleştirildi.

Okul Sporları Gençler Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakalarına Sinop İl ve İlçelerinden toplam 12 okuldan 9 Erkek, 6 Bayan Okul Takımı olmak üzere toplam 60 sporcu öğrenci, 20 İdareci ve Beden Eğitimi Öğretmeni katıldı.

Gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda beden eğitimi öğretmeni Olcay Bayraktar'ın  çalıştırdığı ,Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Kız ve Erkek masa tenisi takımları  rakiplerini geride bırakarak il şampiyonluğu elde ettiler.

Müsabakalar Sonucunda dereceye giren sporcu öğrencilere Kupa, Madalya ve Başarı Belgelerini Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdür Vekili Süleyman Erdal, Masa Tenisi Salonu Şefi Ömer Güdük, Okul Müdür Yardımcıları, Antrenörler ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından takdim edildi.


-Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER