Sinop Mhp İl Yönetiminde Revizyon

Sinop Mhp İl Yönetiminde Revizyon

MHP Sinop İl Yönetiminde Revizyon 

MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy, MHP genel merkezince seçim sürecinin daha verimli sevk ve idaresini öngören planlama gereğiyle il yönetim kurulunda kısmi değişiklik ve güçlendirme yoluna gidildiğini söyledi.

MHP Genel Merkez Teşkilatı; tüzüğün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve Başkanlık Divanı tarafından 34. Madde uyarınca Sinop İl Yönetim Kurulunda revizyona gitti. Gerçekleştirilen değişiklik hakkında bilgi veren MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy, yapılan değişikliğin seçim sürecine olumlu etkileri olacağına inandığını söyledi. 

Ulusoy; “Milliyetçi Hareket Partisi Sinop İl Teşkilatı, kendisine bağlı tüm kurum ve kuruluşlarla yerel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanmaktadır. İçinde bulunduğumuz sürecin daha etkin, daha verimli sevk ve idaresini öngören planlama gereğiyle yönetim kurulumuzda kısmi bir değişiklik ve güçlendirme yoluna gidilmiştir.  Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey başta olmak üzere, Merkez Yönetim Kurulumuza, Merkez Başkanlık Divanı Kuruluna, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın Bey’e; şahsıma ve yönetim kurulumuza göstermiş oldukları güven ve teveccühten ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca bu zamana kadar il teşkilatı yönetiminde görev yapmış olan tüm değerli arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür eder, yeni kurulan yönetimimizin Sinop’umuzda hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ederim” dedi. 

-Haber Merkezi


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 4 yıl Önce

Dayı siz iyi güzelsinizde revizyon sizde ne arar. Sıfır yani, ama kafamız nasıl güze...

SIRADAKİ HABER

banner112

banner114