Nazım Maviş Gençlik ve Spor Bakanı ile görüştü

Nazım Maviş Gençlik ve Spor Bakanı ile görüştü

Nazım Maviş Gençlik ve Spor Bakanı ile görüştü

AK Parti Sinop Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Nazım Maviş, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile görüştü.

Sinop AK Parti Milletvekili Nazım Maviş Sinop'ta yapılan spor yatırımları ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile bir araya geldi.Sinop genelinde yapılan yatırımlar ve ihale süreçlerinin konuşulduğu toplantıda Boyabatla ilgili iki projenin görüşüldüğü öğrenildi.

Milletvekili Nazı Maviş konuya ilişkin şu ifadelere yer verdi '' Boyabat Futbol Sahası yenileme konusunu Sayın Bakanımız ile görüştük.Ayrıca Sinop merkezde planlanan kitap cafe projesinin ardından Boyabat ilçesinde de  tarihi bir binanın Genç Köşk / Kitap Kafe’ye dönüştürülmesini istiyoruz.

Gençlerin geçmişiyle buluşacağı, inovasyon atölyeleri, el sanatları atölyeleri ve kitap kafe müzik atölyeleriyle hizmet verecek projenin de bakanımız tarafından ilgiyle karşılandığını  söyleyebiliriz. Bakanımızdan destek sözü aldık.Sinop merkez ve ilçelerine kazandırılan büyük gençlik ve spor yatırımları için Sayın Bakanımız Mehmet Kasapoğlu'na teşekkür ederim.''

-Boyabat Sesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
yenimahalleli
yenimahalleli - 4 ay Önce

vekilim bırazda esnafı gezin senin tuzun kuru yenimahalleye birşey yapmamdiye yeminmi ettiniz ersoyla senin mahallan deyilmi ikinizide yazık

y.hizmetli
y.hizmetli - 4 ay Önce

VEKİLİM YARDIMCI HİZMETLİLER İÇİN NE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ.SİZDEN 109 BİN YARDIMCI HİZMETLİ MÜJDE BEKLER.

SIRADAKİ HABER

banner95