Ferdi Canoğlu Saraydüzü Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı

Ferdi Canoğlu Saraydüzü Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı

Ferdi Canoğlu Saraydüzü Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde ilçelerde aday adayları bir bir belli olmaya başladı. Ferdi Canoğlu Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye başkanlığı aday adayı olduğunu ifade etti. Canoğlu yaptığı açıklamada ‘’ 

Değerli Hemşehrilerim, 100 yıl önce bugün 29 Ekim 1923 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde Türk Devletinin yönetim şekli ‘Cumhuriyet’ olarak ilan edilmiştir. Cumhuriyet demokrasi ile taçlandırılmış Türk Milletinin kendisini yönetecekleri yine kendisinin seçme imkanı sağlamıştır. 

Kıymetli hemşehrim,  Biz kendi emeğiyle geçinen toprakla hemhal olan, tarımla uğraşan insanlarız. Saraydüzümüz gelişecekse, kalkınacaksa ve büyüyüp zenginleşecekse bu ancak tarımsal faaliyetlerle mümkün olacaktır. Ancak geçen yüzyılın yöntemleri ve anlayışı ile bu artık mümkün değildir.

İlçemize yeni bir anlayış yeni bir heyecan ve enerji gerekmektedir. Tarımsal çeşitliliği arttırmak toprağımızı daha verimli hale getirmek, hayvancılığı daha bilinçli yapmak ve çiftçimize kazandırmak için, tarımsal kalkınmanın mümkün olduğunu çalışmalarımızla ve projelerimizle göstermek için Saraydüzü Belediye Başkanlığına talip olduğumu sizlerle paylaşmak isterim.

Sevgili hemşehrilerim, lçemizde siyaset yapmış taraflı tarafsız herkesin takdir ve sevgisini kazanmış bir hemşehriniz, kardeşiniz olarak dünya görüşümü ve siyasi geleneğimi hepiniz biliyorsunuz.  Milliyetçi Hareket Partisi yarım yüzyıllık köklü bir parti olması yanı sıra Türk Milletinin güvendiği siyasi kadrolara sahip, Belediyecilikte kendisini ispatlamış bir partidir. Siyaset yaptığım ve yapacağım partide elbette  Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır.

Kıymetli hemşehrilerim destekler, parti teşkilatlarımız uygun görür ve Cenab-ı Allah nasip ederse Milliyetçi Hareket Partisinin Saraydüzü Belediye Başkanı Adayı olarak karşınıza çıkmak istiyorum.Bu vesile ile Cumhuriyetimizin 100.yılını ve Cumhuriyet Bayramınızı en kalbi duygularla ve çoşkuyla kutluyorum. ‘’ ifadelerine yer verdi.

- Boyabat Sesi

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2023, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Yakup Dipci
Hasan Yakup Dipci - 2 hafta Önce

SELAMÜNALEYKÜM SAYIN BAŞKANIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN YOLUN AÇIK OLSUN İNŞALLAH BİR MHP'Lİ OLARAK SENİNLE GURUR DUYUYOR SAYIN BAŞKANIM ALLAH'IN İZNİYLE SENİ SARAYDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI YAPTIK BAŞKANIM BAŞARILAR DİLİYORUM ALLAH'A EMANET OLUN BAŞKANIM

SIRADAKİ HABER

banner115