Boyabatlı Reis'ten Belediye Başkanlığı açıklaması

Boyabatlı Reis'ten Belediye Başkanlığı açıklaması

Boyabatlı Reis'ten Belediye Başkanlığı açıklaması

Boyabatlı Reis lakabıyla anılan Şükrü Kaya belediye başkan adaylığı için MHP'ye başvuru yapacağını açıkladı.

Boyabatlı Ülkücü Şükrü Kaya, basına yaptığı yazılı açıklamada 2024 mahalli idareler seçimleri için MHP'ye belediye başkan adaylığı başvurusu yapacağını duyurdu. 

Kaya, daha önce 2019 yerel seçimlerinde MHP Boyabat belediye başkan adayı olarak seçim sürecinde projelerini açıklayıp, Boyabat'a hizmet için mücadele etmişti.

Şükrü Kaya, açıklamada uzun süredir inandığı ve destek verdiği Milliyetçi Hareket Partisi'nden hiçbir zaman geri adım atmadığını söyledi. 2019 yılında MHP tarafından Boyabat'ta belediye başkan adayı olarak görevlendirildiğini ve memleketine hizmet etmek amacıyla bu göreve talip olduğunu dile getiren Kaya, bu süre boyunca milliyetçi ve ülkücü hareket için çabaladığını, gece gündüz demeden çalıştığını ve kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba sarf ettiğini vurguladı.

Şükrü Kaya, 2024 mahalli seçimlerde MHP'den tekrar aday olacağını belirterek, Boyabat'a hizmet etmek için çıktığı yoldan vazgeçmeyeceğini ve mücadelesinden yılmayacağını ifade etti. Kaya, kendisinin hizmet sevdasının memleket olduğunu belirten Kaya, adaylık başvurusunu yaparak halkın takdirine sunmayı hedeflediğini dile getirdi.

Önümüzdeki yerel seçimlerde herkesin aday olma hakkına sahip olduğunu söyleyen Şükrü Kaya, şahsen MHP'den belediye başkanlığına adaylık başvurusunu yapacağını belirtti. Son olarak Kaya, destek veren veya vermeyen herkese teşekkür ederek seçim sonrası herkesin yanına gidip minnettarlığını ilettiğini belirterek; 

"Şahsım olarak 2024 yılı mahalli seçimlerinde inandığım partim MHP'den Belediye Başkanlığına adaylık başvurumu yapacağım. Allah hayırlısını versin" dedi. 

Boyabatlı Reis Şükrü Kaya, sloganında MEMLEKETİMİZE HİZMET İÇİN ADAYIM, HAK HAKLININDIR, GÜÇLÜNÜN DEĞİL.... dedi.

Boyabatlı Reis'in açıklamalarından anladığımız kadarıyla "Boyabat'ta çocukluğumdan beri, ülkücü hareketin içinde, partim MHP'de mücadele ettim. Hiç yılmadım, partimden, ülkücülüğümden sapmadım, taviz vermedim. MHP'liyim ama tüm Boyabatlıların adayıyım. Geçmişimle, mücadelemle başkanlığı hak ediyorum" demek istiyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2023, 14:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT ÇİL
MURAT ÇİL - 10 ay Önce

ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM REİS RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN

İsme ne gerek var
İsme ne gerek var - 10 ay Önce

Bir önceki seçimde de aday olarak hasan karanın kaybetmesine sebep olan 1500 oyu aldı. Sefik seçim kazandı. Bu dönemde de boyabatin kaderini yine yok edecek. Vizyonsuzlukta rakipsiz.

SIRADAKİ HABER

banner115