Boyabat İYİ Parti İlçe Kongresi gerçekleşti Mithat  Mor güven tazeledi

Boyabat İYİ Parti İlçe Kongresi gerçekleşti Mithat  Mor güven tazeledi

Boyabat İYİ Parti İlçe Kongresi gerçekleşti Mithat  Mor güven tazeledi

03 Aralık Cumartesi günü Boyabat ilçesinde gerçekleştirilen İYİ Parti Boyabat 3. İlçe Olağan Kongresinde Başkan Mithat Mor  güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçildi.

15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi salonunda yapılan kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. 

Kongrede konuşan Başkan Mithat Mor ‘’Ne Mutlu bizlere ki kongremiz beşinci yıl kutlamalarımız havasında geçiyor. Rabbime şükürler olsun boyumuz kutlu olsun. Bizler iyiler hareketinin cesur yürekleri olarak ülkemiz ve milletimiz için taşın altına elimizi değil gövdemizi koymuş bulunuyoruz. Her türlü baskıya zorlamaya haksızlığa rağmen yılmadık yıkılmadık. Dik duruşumuzdan asla taviz vermedik bundan sonra da asla vermeyeceğiz. Geçen 5 yıl içerisinde daha çok  çalıştık daha büyük daha güçlü bir aile olduk. Bunu hep birlikte başardık. Değerli gönüldaşlarım İYİ Parti İlçe yönetimi olarak görev aldığımız günden bugüne kadar ilçemizin her yerini karış karış gezerek vatandaşlarımızı dinledik.

Boyabatımızın sorunlarını tek tek kaydettik.Hem ilçe merkezinde hem il genelinde büyük sorunlar olduğunu tespit ettik. Sokak hayvanlarından çevre kirliliğine, altyapı sorunlarından trafik sorununa, kule, seyir terası, katı atık tesisi gibi tamamlanmayan bir sürü proje olduğunu gördük.

Görünen o ki inşallah önümüzdeki dönem bu sorunların çözülmesi bizlere nasip olacaktır.Ben İYİ Parti İlçe Başkanı olarak tam beş yıl geçirdim.Bu süre zarfında bir kardeşiniz olarak söylüyorum Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi bana bir kez bile keşke dedirttirmedi. Kendisine güvenimiz tamdır.

Değerli kardeşlerim kongremize katıldığınız için teşekkür ediyorum. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun.’’ İfadelerini kullandı.

Başkan Mithat Mor’dan sonra konuşan İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan ‘’ Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in 2015 sonrasında önce parti için demokrasi mücadelesi, sonrasında Türk Siyasetindeki boşluğu doldurmak adına yola çıkıp kurduğu İYİ Parti’nin kuruluş aşamasından bugün kadar olan süreçte Günay Kodaz ablam vardır. Bugün kendisi bizimle birliktedir. Divan Kurulu Başkanımızdır.

Sevgili Boyabatlılar bizler Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde vatan millet kaygısı taşıyan, devletine milletine bağlı olan insanlar olarak Türkiye’yi ileriye taşıyacak olacak siyasi kadroları oluşturduk.İktidar ülkenin tüm ana damarlarını tüketmiş durumda. Bizler bu durumdan bir vazife çıkararak  vaziyet alması gerekiyordu ,sizlerle birlikte bu hedefimize yürüyoruz. Hepinizin emeklerine sağlık.

İnşallah seçimlerden yüzümüzün akıyla çıkacağız sizlerde Boyabat’ta mahali seçimlerinde buranın yönetimini alacaksınız.Genel Başkanımızın ettiği mücadelenin onda birini bizler verelim gerisi kolay. Rabbim inşallah bizlere bu ülkeyi hizmet etmeyi nasip eder. Kongremiz hayırlara vesile olsun. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum.’’ İfadelerinde bulundu.

Konuşmalardan sonra  yapılan seçimde tek listeyle aday olan Mithat Mor yeniden Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı olarak seçildi.

Boyabat İYİ Parti İlçe Yönetimi ise şu şekilde oluştu ;

1- Nurhan Küçükbaş

2- Hayrettin Açıkgöz

3- Fuat Şerolar

4- Asaf Özcan

5- Sezgin Şimşek

6- Zekeriya Kurt

7- Alp Ömer Sütçü

8- Bilal Alp

9- Kubilay Savaş Çilingir

10- Abdullah Karaca

11- Abdurrahman Başdemir

12- Muammer Karabüber

13- Oğuzhan Ulusoy

14- Ahmet Açıkbaş

15- Serdal Çırak

16- Meftun Hekimoğlu

17- Hakan Öz

18- Kadir Özcan

19- Mustafa Özboğa

20- Uğur Sarıoğlu

21- Hüseyin Çil

22- Hidayet Gezen

23- Turgut Yetim

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2022, 16:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 1 yıl Önce

iyi parti boyabat ta çalışmıyor oy potansiyeniz az ak partinin çoook gerisndesiniz çalışın biraz insanlara gidin sorunlarına değinin .

SIRADAKİ HABER

banner124