Boyabat İyi Parti İlçe Başkanı Mithat Mor istifa etti

Boyabat İyi Parti İlçe Başkanı Mithat Mor istifa etti

Boyabat İyi Parti İlçe Başkanı Mithat Mor istifa etti

Sinop’un Boyabat İyi Parti İlçe Başkanı Mithat Mor kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2017 yılından bu yana yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. 

Mithat Mor yaptığı açıklamada ‘’  Kıymetli hemşehrilerim  2017 yılında İYİ PARTİ kurucu ilçe başkanı olarak çıktığım bu yolda bugüne kadar şahsıma düşen görevleri gücümün, enerjimin yettiği kadar yerine getirmeye çalıştım. Elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyor, bunun haklı gururunu yaşıyorum.

Ancak bulunduğumuz süreç doğrultusunda 7 yıldır yürütmekte olduğum ilçe başkanlığı görevimden istifa ediyorum. 

Görev yaptığım süre içerisinde ellerini değil yüreklerini taşın altına koyan, desteklerini benden esirgemeyen Eski İl Başkanımız Yılmaz Şanlan’a, İl başkanımız Serpil Ünlütürk'e, ilçe başkan yardımcılarıma, ilçe yönetimime, belediye meclis üyelerimize, kadın kolları başkanımıza, parti üyelerimize çok teşekkür ediyorum.İlçe başkanlığından istifa etmem partim ve ilçem için mücadeleyi bıraktığım anlamına gelmez. Bu memleket için vakfettiğim yıllar benim hep övünç kaynağım olacaktır.Yapmış olduğum görev süresi boyunca istemeden üzdüğüm, kırdığım, incittiğim arkadaşlar olduysa hepsinden özür diliyorum. Hakkınızı helal edin. ‘’ dedi.

- Boyabat Sesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner115