Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor açıklama yaptı

Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor açıklama yaptı

Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor açıklama yaptı

Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor ilçe gündemi hakkında açıklama yaptı. Başkan Mor yaptığı açıklamada '' 

“Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilinki en namussuzu odur."

Bir kişinin ahlakını, ne hasbel kader sahip olduğu makamlar ne de yüksek perdeden attığı nutuklar belirler.Ahlakın; Mücadelen, fedakarlığın, yaşadığın, yaşattığın, kadardır.Adamlığın ise, duruşun, adaletin, vicdanın, onurun, şerefin kadardır.

Bunun belirleyicisi ve ödüllendiricisi HAKTIR, HALKTIR.

Ezcümle son haftalarda ilçemizde yaşanan kirli siyaset, kirli ilişkiler, kumpaslar, dedikodular İlçemizin tüm gündemini işgal etmektedir. Hatta Türkiye sathına yayılmış İlçemiz ve hemşehrilerilerimize zarar verir hale gelmiştir.

Bizler kirli siyasetin tarafı, taraftarı olmayacağımızı açık yüreklilikle ifade ettik ve bu duruşumuzu siyasi ömrümüz boyunca da muhafaza edeceğiz.Lakin üzülerek izlediğimiz ve dolaylı olarak muhatap olmak mecburiyetinde kaldığımız ahlaki konular yenilir yutulur değil.Kirli siyasetin tarafı taraftarı olmadığımız gibi hiç bir ahlaksızlığın da tarafı taraftarı olma gibi bir lüksümüz yoktur. Bu konuda da hemşehrilerimizi sağ duyuya davet ediyoruz. Boyabatımıza ve hemşehrilerimize bu rezilliği yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur. haddi de değildir.

Kirli siyaset üzerine kendini kodlamış olan bu siyasi iradenin ve kadrolarında Boyabatımıza siyaseten vereceği hiçbir şey kalmamıştır.Asil azmaz, bal kokmaz; kokarsa yağ kokar, onunda aslı ayrandır.  '' ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2022, 11:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nergis Şahin
Nergis Şahin - 1 yıl Önce

O kadar haklısınız ki insanı ve ahlaki değerleri kaybetmiş insanlar helede anne baba olan insanlar hiç bir şeyi yonetemezler bu kim olursa olsun ebeveyn olamayan insanlara böyle haklar verilmemeli.

BOYABAT ' LI
BOYABAT ' LI - 1 yıl Önce

İŞE ALDIĞI 19 KİŞİNİN HESABINI VERMELİ
ALDIĞI KİŞİLERİN MADDİ DURUMLARI ÜST SEVİYEDE BARİ İHTİYAÇ SAHİBİ BİRİNİ AL SAYIN ÇAKICIIIII

güneylü
güneylü - 1 yıl Önce

alkışlayalım mı?

Mustafa Kılıçaslan
Mustafa Kılıçaslan - 1 yıl Önce

Ak parti yi eleştir iyi diğer partilere alkış tut hepiniz başta bu yayın organı olmak üzere riyakar ve ahlak dışı kisilersiniz

Mustafa Kılıçaslan
Mustafa Kılıçaslan - 1 yıl Önce

Geçen şefik beyi eleştirdim hemen yayinladin şimdi neden korkuyorsun çünkü yandaşsin.sen hiç bir zaman büyük bir düşünür olamazsın,yazık sana cesaretin varsa bunları yayınla.

Boyabat aşkı
Boyabat aşkı - 1 yıl Önce

Yazık şu yazıya bak leş kargası gibi kıyıda beklediğiniz aşikar Allah


fırsat vermesin çok bilmiş

Mustafa Kılıçaslan
Mustafa Kılıçaslan - 1 yıl Önce

İşte şimdi Boyabat sesi yayın organı ni tebrik ederim.onlar için yaptığım acımasız eleştiri için her bir çalışandan özür diler bu siteyi takibe devam derim.
Teşekkürler Boyabat sesi.

SIRADAKİ HABER