KARADENİZ;ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Genel Başkan Başdanışmanı Barış Karadeniz, son günlerde Sinop’ta yakalanan uyuşturucu ve sentetik yasaklı maddelere dikkat çekti. Karadeniz; Acil önlem planı yapılmalı gençlerimizi bu bataktan korumalıyız’’ dedi.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz yerel haberlere sıkça konu olan uyuşturucu hususuna değindi. Karadeniz konuya ilişkin yaptığı açıklamada;  ‘’ Adı mutlulukla anılan kentimizde ne yazık ki son günlerde hayli canımızı sıkan ve endişelendiren haberler okuyoruz.Sinop’ta çok sayıda uyuşturucu ve yasaklı madde ele geçiriliyor. Bu bağlamda özveriyle çalışan Sinop Emniyeti’ne çok teşekkür ediyorum.

Fakat bundan önce çok daha önemli bir eylem planı hazırlayarak kentimizi gençlerimizi bu beladan korumamız gerekiyor. Detaylı araştırmalar, takipler yapılarak bu maddelerin ne ülkemize ne de kentimize girmesini engellememiz gerekiyor. Ne canlar, ne hayatlar bu maddeler yüzüne yitip giderken çok daha katı önlemler almamız, çok daha sağlam adımlar atmamız gerekiyor. Bu maddeleri yakalamaktan ziyade bu topraklara girişini engellememiz gerekiyor. Bu siyaset üstü bir konu, bu gençlik bizim yarınımız geleceğimiz, geleceğimiz kararmasın. Gençlerimiz adına hangi şartlarda olursa olsun elimizi taşın altına koymaya hazırız. Türk gençliğinin, Sinoplu çocuklarımızın yanındayız ’’ cümlelerine yer verdi.

- Boyabat Sesi