Boyabat’ta kumar operasyonu !

Boyabat’ta kumar operasyonu !

Boyabat’ta kumar operasyonu !

11 Ekim 2023 Çarşamba günü Boyabat’ta gerçekleştirilen kumar operasyonunda 5 kişi hakkında işlem yapıldı.

Sinop  İl Emniyet Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada 11.10.2023 tarihinde Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerimizce, İlçe Merkezinde “Kumar Oynandığı ve Oynatıldığı” belirlenen bir iş yerine yapılan baskında; 2.200 TL ve İskambil Kağıtları ele geçirilmiş, Söz konusu iş yerinde kumar oynayan 4 kişiye toplamda 16.220 TL. idari para cezası uygulanmıştır. Kumar Oynanması için Yer ve İmkan Sağlama  suçundan, 1 şüpheli şahıs hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.

Şehrimizin Huzur ve Güvenliği için Görevimizin Başında Vatandaşımızın Yanındayız.  Sinop İl Emniyet Müdürlüğümüzce "Güvenli Sokaklar Mutlu Şehir" sloganı kapsamında suç ve suçlu ile mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ‘’ ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercüment
Ercüment - 7 ay Önce

Boyabatımızda ahlaki yozlaşmanın başlıca sebepleri içkili mekanlar ve kumar oynatan mekanlardır uyuşturucu baronların böyle mekanlarda oturan insanları hedef almaktadır gençlerimizi zehirleyen bu şahısların yargılanmasını ve ağır cezalara çarptırılmasını istiyoruz #temiztoplum

Adsız
Adsız @Ercüment - 6 ay Önce

Ercüment, Boyabat'ta içki &kumar mekan sayısı mi yoksa kuran kursu sayısı mi, hangisi daha fazla?

SIRADAKİ HABER

banner115