Boyabatlı Şoförler İrfan Erbaş'la, "Yola Devam" dedi

Boyabatlı Şoförler İrfan Erbaş'la, "Yola Devam" dedi

Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı'na İrfan Erbaş yeniden seçildi.

İlçe merkezindeki bir Zafer Otel'in düğün salonunda Sinop Esnaf Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yüksel'in divan başkanlığını yaptığı Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 13. olağan genel kurulunda, yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu raporu, bilanço, gelir ve gider hesapları okunarak, ibra edildi.

Genel kurulda tek aday olarak seçime katılan mevcut başkan İrfan Erbaş ve listesi 102 üyenin oy kullandığı genel kurulda geçerli 100 oyu alarak güven tazeledi.

Erbaş, seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte salonda yaptığı konuşmada tüm üyelere teşekkür ederek, "Sayın arkadaşlarım on iki senedir sizlerle birlikte çalışıyorum, beni hiç yalnız bırakmadınız. Ben de sizler le birlikte yürümeye devam edeceğim, sizleri yalnız bırakmayacağım. Beni buraya getiren, şu an ahirette olan bir önceki başkanımız Mustafa Özvatan'a Allah'tan rahmet diliyorum. Beni oda başkanlığına layık gören değerli arkadaşlarım, kapım ve telefonum sizlere 24 saat açık. Genel kurulumuz tüm üyelerimize hayırlı, uğurlu olsun. Helalinden bol kazançlar dilerim" dedi.

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ceylan, Sinop Esnaf Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Mehmet Yüksel, Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Baş, Türkeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Satı Gürel, Gerze Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Topçu, Boyabat Marangozlar Odası Başkanı Murat Yükselecek, Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Gökmen, Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası üyeleri ve diğer davetliler katıldılar. 

Mahmut Coşkun

YENİ YÖNETİM LİSTESİ


 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2022, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner112

banner114