Boyabat'ta ilginç ölüm

Boyabat'ta ilginç ölüm

Boyabat'ta ilginç ölüm

Boyabat'ta dün yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Mehmet Sözcü'nün 5 ay önce de Karacaören  mevkiinde kaza geçirdiği öğrenildi.

Boyabat Osmanköy mevkiinde kavşaktan dönmek isterken kamyon ile çarpışan ve ağır yaralı olarak Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Mehmet Sözcü, yapılan tüm müdehalelere rağmen hayatını kaybetti. 

81 Yaşındaki yaşlı adamın 5 ay öncede Boyabat Karacaören Köyü mevkiinde kavşaktan dönerken  trafik kazası geçirdiği ve bu kazada otomobil sürücüsü Ceyhan K.'nin yaralandığı ortaya çıktı.

-Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 13:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
çetin köylü
çetin köylü - 4 yıl Önce

81 yaşındaki adamı trafiğe çıkmasına nasıl izin verilir, sonuç işte böyle bir kazaya sebebiyet vermek

Bilindik Bir Şey
Bilindik Bir Şey - 4 yıl Önce

Aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemek ahmaklıktır. Bu kaza o gün olmasaydı başka bir gün yine olacaktı. Yürüyen bomba misali bir yerde patlayacaktı. Bu kazada onu trafiğe çıkmasına müsaade edenler de sorumlu tutulmalı. Şu andan itibaren söylenecek tek bir şey var. Allah rahmet eylesin.

Seyfi Ecir
Seyfi Ecir - 4 yıl Önce

Öncelikle Allah rahmet eylesin ama ülkemizdeki en büyük problem Boyabat gibi kırsal bölgelerde çok geç yaşta ehliyet sahibi alan bir çok kişi var. 60 yaş üzeri ehliyet sahiplerinin 2-3 yılda bir sağlık kontrolünden geçmesi gerekli ve belirlenen kriterlere uymaması halinde ehliyet iptaline gidilerek trafiğe çıkması önlemelidir. Bırakın kendi hayatını, başkalarının hayatını da tehdit etmektedirler.
Boyabat ve Saraydüzü köylerinde o kadar çok 65 yaş üzeri şoför var ki trafikte görüldüğü zaman uzak durmak gerek çünkü ne sinyal ne de ayna kullanıyorlar. Bunun gibi bodoslama giden bir çok kişiye rastladım ve yakın köylerimizde bildiğim tanıdığım kişiler de var.
Mehmet Bey' e tekrar Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin....

SIRADAKİ HABER

banner115