Boyabat Karayolları ekiplerinin kar mücadelesi başladı

Boyabat Karayolları ekiplerinin kar mücadelesi başladı

Boyabat Karayolları ekiplerinin kar mücadelesi başladı

Kış aylarının gelmesi ile yoğun bir çalışma içerisinde vatandaşlara hizmet eden Boyabat Karayolları Karla Mücadele Ekipleri mesaiye başladı. 

Sinop'un Boyabat İlçesinde kış aylarının gelmesi ile yoğun bir çalışma içerisine girecek olan Boyabat Karayolları Karla Mücadele ekipleri 12 Aralık 2023 Salı günü gerçekleştirilen geleneksel tören ile sezonu açtı.Kar küreme araçları, greyder, dozer, ve 100’e  yakın personeli ile vatandaşların mal ve can güvenliği için çalışmalar gerçekleştirecek ekipler birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Karayolları 7. Bölge Boyabat Karayolları 79. Şube Şefliğinde gerçekleştirilen programda dualarla kurban kesildi. Programa Belediye Başkanı Hüseyin Coşar, Karayolları Samsun Bölge Müdürü Rıfat Silov, Sinop Şube Şefi Orhan Akyürek, Boyabat Şube Şefi Fikret Aydın, Müdür Yardımcısı Alptekin Şahinoğlu, Bakım Şefi Fuat Balaban, Makine Şefi Mustafa Topsakal ve Karayolları personelleri katıldılar.

Boyabat Belediye Başkanı Hüseyin Coşar ‘’  Bugün Karayolları 79. Şube Şefliğimizde Samsun Bölge Müdürümüz ve Şube Şefi arkadaşlarımızla birlikte karla mücadele sezonu öncesi ekiplerimizle bir araya geldik. Zorlu hava koşullarında özveriyle görevlerini yapan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun. ‘’ dedi.

Samsun Bölge Müdürü Rifat Silov Karla Mücadele Ekiplerine ve tüm personele kolaylıklar diledi.

- Boyabat Sesi

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2023, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
DEMİR YOLCU
DEMİR YOLCU - 5 ay Önce

Kazasız ve belasız bir sezon geçirmesiniz dileğiyle kolay gelsin . Allah utandırmasın.

SIRADAKİ HABER

banner115