Boyabat Karayolları Ekibi Sezonu Açtı

Boyabat Karayolları Ekibi Sezonu Açtı

Boyabat Karayolları Ekibi Sezonu Açtı


Geçtiğimiz yıllarda yaptığı çalışmalar ile Boyabatlı Vatandaşlara büyük hizmetler veren Boyabat Karayolları Müdürlüğü kış sezonununu açtı.

Kış aylarının gelmesi ile yoğun bir çalışma içerisine girecek olan Boyabat Karayolları Müdürlüğü çalışanları 19.12.2018 Çarşamba günü gerçekleştirilen tören ile sezonu açtı.

7 Adet Kar Küreme aracı 1 Greyder 1 Dozer ve 80'e yakın personeli ile kış aylarında vatandaşların can ve mal güvenliği için çalışmalar yapacak olan karayolları ekibi birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Açılışa Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy,Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı,Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker ,Boyabat Karayolları 79. Şube Şefi Orhan Akyürek'in yanı sıra çalışan personel ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Aksoy '' Kış aylarının zor ve çetin zamanlarında büyük bir özveri ile çalışma gerçekleştiren Karayolları ekibimize başarılar diliyorum Allah yardımıncınız olsun.Envantere katılan yeni aracımız da hayırlı uğurlu olsun.'' ifadelerini kullandı.

Daha sonra envantere katılan yeni kar küreme aracı için kurban kesildi.Akabinde günün anısına Boyabat Karayolları Müdürlüğü yemekhane salonunda ikram edilen yemek sonrası program sona erdi.

-Haber merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner112

banner114