Boyabat'a Büyük Yatırım ! Hande Yener İle Kapılarını Açacak

Boyabat'a Büyük Yatırım ! Hande Yener İle Kapılarını Açacak


Boyabat'a Büyük Yatırım ! Hande Yener ile kapılarını açacak


Boyabat otogrının işletme sahibi Durağanlı iş adamı Hamit Çelik'ten Boyabat'a inanılmaz bir yatırım 

Boyabat otogarında hizmet verecek olan Dodo Plus dünya mutfağını Boyabat’a getirirken sağlayacağı istihdam ve damak lezzeti ile Sinop gündemine de damga vuracak.

Sinop’ta İlk kez mini bir AVM  merkezi oluşturacak yapısı ile  LC WAİKİKİ, FLO,GRATİS, KOTON, PENTİ ,MAVİ gibi çok sayıda seçkin markanın 2020 yılı Şubat ayında burada hizmete açılacağı ifade edildi. 
 

İlk başta 60 kişilik ekibi, son teknoloji ile donatılan profesyonel servis anlayışı, geniş bir mekan konserlere, özel düğünlere ev sahipliği yapmaya hazırlanan sahnesi  ve de farklı bir konseptle DODO PLUS Boyabat’tan tüm Türkiye’ye açılmaya hazırlanıyor. 

İsmini markalaştıran Türkiye’nin ve dünyanın saydığı seçkin aşçı şefleri, profesyonel garsonları ile çalışmaya başlayan DODO PLUS 30 Kasım’da Hande Yener konseri ile açılıyor.

DODO PLUS YOĞUN BİR HAZIRLIK SONRASI 

30 Kasım’da Hande YENER’le başlayacağı hizmette geniş bir mutfak menüsü yanı sora vereceği hizmeti bölge şartlarını da göz önüne alarak fiyatla hizmet arasında ciddi bir denge oluşturulacağı ifade ediliyor.


DODO PLUS BİR SİNOP  MARKASI OLACAK!
    

5000 m2. Lik alanda restoran hizmeti verecek olan DODO PLUS konseptinde  konser ve etkinlik alanı, Cafe Bistro, Restaurant alanları ve havuzlu bahçesi ile birden fazla etkinliğe bir araya getirerek  Türkiye de bulunmayan bir değer yaratmayı amaçlıyor.  Yerel basına yönelik düzenlenen etkinlikte Boyabat’tan Sinop merkeze ve İstanbul da seçkin noktalara kadar uzanacak markalaşma sürecini Boyabat’tan başlatan Çelik; “DODO PLUS olarak dünya mutfağından eşsiz sunumlarımızla turizmi geliştirmeyi hedefliyoruz. Türkiye genelinde şubeleşerek tüm ülkeye hizmet vereceğiz. DODO PLUS artık tüm Sinop’un bir markasıdır” dedi. 


DÜNYA MUTFAĞI BÖLGE HALKININ AYAĞINA GELİYOR!
     

Avukatı, aşçıbaşısı, personeli ile birlikte Sinop basınını ağırlayan Çelik, soruları da cevaplayarak Sinop’ merkez ve ilçelerinde bu güne kadar yapılamayanı yaparak valesi’nden tutunda en ince ayrıntısına kadar düşünülen iletişimde teknolojinin son ürünlerinin ve yazılımlarının kullanıldığı     işletme bölgede farklı bir hizmet anlayışının da ilk noktası olacak. Özellikle Sinop merkezde şube açmayı planlayan Çelik’in bu düşüncesi Sinop turizmine de ciddi bir katkı sunması beklenirken,  sadece elit tabakanın değil halkında bütçesini zorlamayan fiyat anlayışı ile dünya mutfağı bölge halkının ayağına geliyor.  Servis kalitesine büyük önem verdiklerini belirten işletme sorumlusu Ali İlkan Maltepe yaptığı açıklamada; “son teknolojik ürünlerin kullanıldığı işletmemizde müşterilerimizin olduğu kadar geleceğimiz olan çocuklarımızda için önemli etkinlikler düzenleyeceğiz. Aileler çocuklarına güvenli ellere teslim ederken etkinliklerle çocuklarımız hem geleceğe hazırlanacaklar hem de eğlenecekler. Bölgede ilk kez robotik eğitim teknolojileri oluşturacağımız etkinlik alanında bilgi ve teknoloji merkezinde çocuklarımıza kazandırılacak. Bu gün dünyanın kullandığı internet ortamında yemek sepetinden verilen  siparişler  kasaya değil direk aşçıbaşımıza düşecek ordanda kurye yoluyla müşterimize gelecektir. Müşterilerimiz görerek, beğenerek ve hizmet kalitesi ile farklılığımızı hissedecek” dedi.

VERDİKLERİ FİYATA HİÇ  ÜZÜLMEYECEKLER, ADALETLİ OLACAK!
    

Mutfak şefi, 24 yıllık deneyimli aşçıbaşı Mehmet Yiğit basın mensuplarının sorularını cevapladığı açıklamasında “ burdaki bütün hedefin ekibi yerelden dünya mutfağına nasıl açılırız. Buraya gelen misafirlere burda da bunlar varmış nasıl dedirtiriz. Aslında turizm amaçlı küçük bir adım. Ama bu adım ileri de yaşayacağımız maratonun da başlangıcı olacağına inanıyorum. Burada amacımız kaliteli hizmet sunmak. Farklı lezzetlerle, farklı kültürlerin tatlarını, soslarını insanlarımızla buluşturmak yerelden merkeze bir ağ oluşturmak istiyoruz. İnsanlarımızı gidip sadece büyükşehirlerde bunları tatmasınlar gelip Boyabat’ta da yaşadığı yerde de bu lezzete ulaşabilsin istiyoruz” dedi. DODO PLUS’a özel menülerin ve speciallerin olacağını ifade eden Yiğit fiyat konusunda ise “kalite hizmet ve konsept adaletli olacak. İnsanlar aldıkları hizmet gördükleri konsept karşısında verdikleri fiyata hiç üzülmeyecekler” dedi.

-Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 15:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfi Ecir
Seyfi Ecir - 4 yıl Önce

Sn. Hamit Çelik, aklınıza kim girdiyse, yeni otogar gereksiz bir yatırım ise burayı AVM ve marka restaurant yapmanın da farkı yok.
Gençlere ve orta yaş grubuna yönelik bowling, bilardo, 2,3 adet cep sinema açsanız daha fazla para kazanırdınız.
Üst katlarda da butik otel veya konsept bir düğün salonu olabilirdi çünkü yer müsait.
Yine de başarılı olmasını dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner115