Boyabat'ın yetenekleri burada sergilendi

BOYABAT'TA YETENEK AKADEMİSİ PROJESİ ETKİNLİĞİ

Boyabat ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "Yetenek Akademisi Projesi" kapsamında yıl sonu etkinliği gerçekleştirildi.

Boyabat 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda resim sergisi, tasarım sergisi, kodlama etkinlikleri gerçekleştirildi.

Etkinlikte sergilenen bilimsel ve sanatsal ürünler hakkında ilkoku, ortaokul ve lise okullarındaki sorumlu öğretmen ve öğrenciler tarafından izleyiciler bilgilendirilirken, sergilenen projeler büyük beğeni kazandı.

İlçe Kaymakamı Enver Yılmaz, sergilenen projeleri beğeni ve zevkle incelediklerini ifade ederek "Sergideki bilimsel ve sanatsal eserlerin hazırlanmasında büyük emekler harcandığı belli oluyor. İnşallah, öğrencilerimiz ileriki okul ve mesleki hayatlarında projelerini daha ileri aşamalara geliştirirler. İlçe milli eğitim müdürlüğümüze, öğretmen ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.  

Etkinliğe İlçe Kaymakamı Enver Yılmaz, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Yaylaoğlu, CHP İlçe Başkanı Mehmet Alarslan, kurum amirleri, okul müdür ve öğretmemleri katıldılar.

Mamhut Coşkun

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner112

banner114