Boyabat'a Yeni Halk Eğitim Merkezi Yapılıyor

Boyabat'a Yeni Halk Eğitim Merkezi Yapılıyor

Boyabat'a Modern Halk Eğitim Merkezi Yapılıyor

Sinop Ak Parti Milletvekili Dr. Nazım Maviş Boyabat’a yapılacak yeni Halk Eğitim Binası ihalesinin tamamlandığını açıkladı.

Sinop’un Boyabat İlçesine  Yeni Halk Eğitim Merkezi Binası kazandırmak için çalışmalar başladı. Bu kapsamda ilk olarak Kumluk Mahallesi’nde bulunan eski  öğretmenevi ve halk eğitim merkezi binaların yıkımı süreci 2022 Haziran ayında tamamlanmış, akabinde proje hazırlığı başlamıştı. Bu çalışmalar neticesinde Milletvekil Nazım Maviş ihale sürecinin başladığını açıkladı.

Milletvekili Nazım Maviş konuya ilişkin yaptığı açıklamada ‘’  Eski Halk Eğitim binasını yıktığımız gün Boyabatımıza söz vermiştik. bu alana çok daha modern bir Halk Eğitim Merkezi binası kazandıracağız diye. Şimdi yeni Halk Eğitim Merkezi binamızın yapım ihalesini tamamladık. İnşaat çalışmalarına başlıyoruz . Boyabatımıza hayırlı uğurlu olsun. ‘’ ifadelerine yer verdi.

- Boyabat Sesi

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2023, 16:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş..
Vatandaş.. - 3 ay Önce

Boyabat Yalak köyünün oradaki yol çalışmaları hala bitmedibir kaç yıldır devam ediyor hızlandırılması istiyoruz lütfen sayın millet vekilimiz bu konuya hassasiyet gosterebilirse iyi olur..

Ramazan can
Ramazan can - 3 ay Önce

Ve kilim ilçemize kadır Ilan daha ișlerle görmek dileile

SIRADAKİ HABER

banner115

banner124