Boyabat’ta polis ekiplerinden zehir tacirlerine operasyon !

Sinop’un Boyabat İlçesinde Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri tarafından  yapılan operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri ilçe merkezinde durumundan şüphelendikleri  bir aracı durdurdu. Araç içerisinde bulunan 3 şüphelinin araç ve üst aramasında 1.287 adet Ectacy, 162 gr bonzai,57 adet sentetik ecza maddesi, 4,92 gr Mariana, uyuşturucu maddeli sigara ele geçirildi.

Gözaltına alınan 3 şüpheli Boyabat Adliyesi’nde hakim karşısına çıkarıldı. Zanlılar tutuklanarak Cezaevine gönderildi.

Boyabat’ta yangın bir ev kül oldu ! Evde yaşayanlar pencereden atlayarak kurtuldu. Boyabat’ta yangın bir ev kül oldu ! Evde yaşayanlar pencereden atlayarak kurtuldu.

Sinop Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ‘’ İlimizi zehir tacirlerinden temizlemeye kararlıyız ,Şehrimizin Huzur ve Güvenliği için Görevimizin Başında Vatandaşlarımızın Yanındayız. Sinop İl Emniyet Müdürlüğümüzce "Güvenli Sokaklar Mutlu Şehir" sloganı kapsamında suç ve suçlu ile mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.  Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ‘’ ifadelerine yer verildi.

- Boyabat Sesi

Boyabat Operasyon