Boyabat’ta iki kurs birden başlıyor

Boyabat Yaşayan Kültürel Miras Müzesi’nde Çocukla Doğru İletişim Söyleşisi Gerçekleştirildi Boyabat Yaşayan Kültürel Miras Müzesi’nde Çocukla Doğru İletişim Söyleşisi Gerçekleştirildi

Boyabat Belediyesi Meslek Eğitim Kursları (BOYMEK) ve Boyabat Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle; Kasım 2023 tarihinde Kasaplar Çarşısı Eski Belediye Binasında bulunan BOYMEK merkezinde , "Organik Manda Yetiştiriciliği"  ve "Ahşap Yakma Tekniği" kursları verilecek.

Boyabat Belediyesi’nden kurslara yönelik yapılan açıklamada ‘’ Kurslarımız ücretsiz olup, kurslarımızı başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize resmi geçerliliği  olan sertifikalar verilecektir. Kurslara katılacak  olan bireylerin ilkokul mezunu ve 13 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 

Başvurular ve kayıt için; boymek.com internet adresimizde yer alan online giriş bölümünden başvuruda bulunabilir, Tarihi Kasaplar Çarşısında bulunan BOYMEK merkezimize ve Boyabat Halk Eğitim Merkezimize şahsen başvurularınızı yapabilirsiniz. ‘’ ifadelerine yer verildi.

- Boyabat Sesi