Bektaş Köyü Mevkiinde trafik kazası ! Bektaş Köyü Mevkiinde trafik kazası !

Boyabat İYİ Parti İlçe başkanlığına Adem Işık atandı

Boyabat İyi Parti İlçe Başkanlığı görevini uzun yıllar yönettikten sonra geçtiğimiz hafta istifa eden Mithat Mor’dan boşalan İlçe Başkanlığı koltuğuna ilçe parti yönetiminde yer alan Adem Işık getirildi.

İlçe başkanlığı görevine getirilen Işık, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ;  ‘’ Genel idare kurulumuzun 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacak il ve ilçe başkanlarının 1 Ekim 2023 tarihine kadar görevden ayrılmaları yönündeki talimatı doğrultusunda ve ilçe yönetimimizin ortak kararı ile mevcut ilçe başkanımız Sn. Mithat Mor başkanım görevinden ayrılmıştır.  İlçe Başkanımız Sn. Mithat Mor beyin  tavsiyesi ve yönetim kurulumuzun ortak kararı ile bayrağı devralmış bulunuyorum. Kurucu İlçe başkanımız, değerli ağabeyim Mithat Mor'un Boyabat'ımızda verdiği tarihi mücadeleyi aynı şekilde, birlik ve beraberlik içinde devam ettireceğiz. 

 Saygı değer Boyabatlılar,

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Boyabat'ımızı ve hemşehrilerimizi asla kaderine terk etmeyeceğiz. Hemşehrilerimizi, hizmeti esas alan, İYİ belediyecilikle  buluşturacağız.

Yerel Yönetimler Batı Karadeniz Bölge Koordinatörümüz Sn. Yılmaz Şanlan Başkanımın da katılımıyla gerçekleştirdiğimiz istişare toplatımızda yerel seçim startını vermiş bulunuyoruz. Bu vesile ile de tüm hemşehrilerimizin takdir ve teveccühü ile Boyabat Belediyesini alacağımızı tüm kamuoyuna ilan ediyoruz. ‘’