Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan Beden Eğitimi Öğretmenleri İle Toplantı Gerçekleştirdi

29.11.2018 Perşembe günü Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan İlçede görev yapan Beden Eğitim öğretmenleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen programda Özkan; Öğrencilerin akademik başarılarının yanında sportif alanlarda da başarılı olmalarının sağlanması gerekliliği,öğrencilerin kültürel ve sanatsal alanlarda kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri ,yetenekleri doğrultusunda yönlendirme ve desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

İlçe Milli Eğtitim Müdürü Osman Özkan ; ''Geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerin spor yapmalarını teşvik ederek kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak ve gençlerimizi geleceğe güvenle hazırlamak bizlerin en önemli görevlerinden biridir.   Öğrencileri fikir olarak eğitirken beden olarak da eğitmek gerekir. Bu görev de en başta beden eğitimi öğretmenlerine düşmektedir.'' dedi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak etkinliklerin planlandığı toplantı sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan, Beden eğitimi öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.

-Haber Merkezi