Sinoplu genç yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde

Sinoplu genç yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde

Sinoplu genç yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde

TV8 ekranlarında yayımlanan O Ses Türkiye adlı müzik yarışmasına katılan Sinoplu müzisyen Evren Coşar, başarılı bir performans sergileyerek yarışmaya, Jüri üyelerinden Murat Boz’un takımında devam etmeye hak kazandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği O Ses Türkiye adlı müzik yarışmasının bu haftaki bölümünde Sinoplu müzisyen Evren Coşar yarışarak başarılı bir performans sergiledi. Uzun yıllar Sinop’ta müzik alanında başarılı çalışmalar yapan ve şuanda Ankara’da özel bir kolejde müzik öğretmenliği yapan genç yarışmacı, Yıldız Tilbe’nin sevilen şarkılarından bir tanesi olan Vazgeçtim’i seslendirdi. 

Beyazıt Öztürk, Hadise, Seda Sayan ve Murat Boz'un jüri üyeliğini yaptığı yarışmada sergilediği başarılı performans ile izleyenleri adeta büyüleyen başarılı müzisyen Evren Coşar, performansı sonunda jüri üyelerinden Murat Boz’u döndürerek, Boz’un takımında yarışmaya devam etmeye hak kazandı. 

Yıllardır sahnelerde olmasına karşın, jüri üyeleri ve izleyenler karşısında oldukça heyecanlandığını belirten Evren Coşar, ilerleyen sahne performanslarında daha da başarılı bir grafik çizeceğinin sözünü verdi ve kendisini destekleyen herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 01:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner115