Ak Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız vatandaşlar tarafından karşılandı

31 Mart Yerel Seçimlerinde Boyabat Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. 

08 Şubat 2024 Perşembe günü Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Boyabat Beldiye Başkan adaylığı açıklanan Ferhat Yıldız’a İlçe Başkanlığı önünde karşılama programı düzenlendi. Yıldız Ak Parti Belediyecilik anlayışının bir ürünü olarak Boyabat’ta çok güzel hizmetler yapacaklarını vurguladı.

Başkan Adayı Ferhat Yıldız konuşmasında şu ifadelere yer verdi ‘’ Kıymetli Boyabatlılar Recep Tayyip Erdoğan’ın Belediyecilik anlaşını şiar ederek Boyabatımız da çok güzel hizmetler yapacağız. Ziyaretlerimde bir kez daha anladım ki güzel Boyabatım için bir ömür feda edilir. Çok güzel projelerimiz var yakın zamanda bu projelerimizi vatandaşlarımıza duyuracağız. 31 Mart akşamına kadar bütün derdimizi hayallerimizi Boyabatlı hemşehrilerimize bir bir anlatacağız. Boyabatımızda sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmayacağız. Buradan tüm aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepsi beni arayıp ayrı ayrı tebrik ettiler. Bu görevde yanımda olacaklarını ifade ettiler. Yeni bir sayfa açıyoruz geçmiş dönemde olumsuzlukları bir kenara bırakıp davamıza, liderimize yakışır bir şekilde çalışacağız. Güçlü teşkilatımıza, güçlü ekibimizle Boyabatımızı bir üst lige taşıyacağız. Allah’ın izniyle hazırız kararlıyız, bir olacağız, birlikte kazanacağız birlikte başaracağız. Böyle yoğun bir kalabalıkla coşkuyla katılımla bizleri burada karşıladığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Konuşmasının ardından hatıra fotoğrafı çektiren Ferhat Yıldız  tebrikleri kabul etti. Ak Parti  İlçe Başkanlığı’nda yapılan  toplantı sonrası program son buldu.  Başkan adayı Ferhat Yıldız'ın ilerleyen günlerde projelerini tanıtacağı bir program düzenleyeceği öğrenildi.

Belediye Meclisi üyeleri belli oldu Belediye Meclisi üyeleri belli oldu

- Boyabat Sesi