TEMA Vakfı Gönüllülerinden Boyabat Sesi’ne ziyaret

TEMA ( Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma  ) Vakfı Boyabat İlçe Temsilcisi Melek Özkırış ve TEMA Gönüllüleri Boyabat Sesi Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulundular. İlçe Temsilcisi Melek Özkırış gazetemiz imtiyaz sahibi Ali Sezer, Gazeteci İsmet Sezer , Veteriner Hekim ve Köşe Yazarı Ahmet Küçükbaş ile bir süre sohbet ederek TEMA’nın Boyabat’ta yapacağı çalışmalar ve etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

Boyabat’ta aktif bir şekilde  çalışacaklarını belirten Özkırış, Boyabat’ta yeşil bir doğanın oluşumu için bilinçlenmenin önemine vurgu yaptı. Başta öğrenciler olmak üzere tüm vatandaşları bilinçli hale getirmek için çok çalışacaklarını söyledi. Karşılıklı fikir alışverişi içerisinde geçen ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Gazeteci İsmet Sezer ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘’ TEMA Vakfının her zaman destekçisi olmaya hazırız. Çalışmalarınızda başarılar dilerdim ‘’ dedi.

Pirinçte marka olan Boyabat’ta çeltik tarlaları yeşile büründü Pirinçte marka olan Boyabat’ta çeltik tarlaları yeşile büründü

- Boyabat Sesi