Modifiye araç tutkunları Buzluk Yaylası’nda buluştu

Sinop’un Durağan İlçesinde Durağan ‘’  Garage Auto Fest 1 Modifiyeli Araç Fuarı ‘’ Buzluk Yaylası’nda gerçekleştirildi.

Türkiye'nin çeşitli illerinden pek çok aracın ve modifiye araç tutuklarının  katıldığı etkinlikte güzellik, basıklık ve desibel alanlarında 3 ayrı kategori de düzenlenen yarışmada ödüller sahiplerini buldu.

Organizasyonu gerçekleştiren Engincan Kızılırmak,  Musa Dağdelen, İbrahim Sarıoğlu, Durağan Garage ve Durağan Vice City ekibine  ve Fuara katılan herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Necmettin Ermiş: “Durağan Belediyesi olarak kültürel etkinliklere her zaman destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Türkiye’mizin değişik illerinden gelen modifiye tutkunu gençlerimiz Durağan’ımıza keyifli bir hafta sonu yaşattı. Ev sahibliği yapan ilçemiz gençlerinin organizesine katılarak, bu coşkuya ortak olmanın gururu yaşadık. Durağan gençliğine organizeleri için teşekkür ediyor, tüm modifiye tutkunlarına selam ve saygılar sunuyorum.”ifadelerinde bulundu.

Programa Kaymakam Celal Güngör, Belediye Başkanı Necmettin Ermiş , İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Nuri Aslaner’de katıldılar.

- Boyabat Sesi

Akçakese Köyü'nde Yağmur Duası Yapıldı Akçakese Köyü'nde Yağmur Duası Yapıldı

Buzluk Yaylasi Modifiyeli AraclarModifiye Duragan EtkinlikModifiye AraclarModifiye Araclar BuzlukModifiye Arac Tutkunlari Bir Araya Geldi DuraganDuragan ModifiyeBuzluk Yaylasi Modifiye

Editör: Vural Kılıç