Ferhat Yıldız Boyabat Ak Parti Belediye Başkanı Aday adaylığını açıkladı

Boyabat ilçesinde 31 Mart Yerel seçimleri öncesi  Ferhat Yıldız Boyabat Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

20 Kasım 2023 Pazartesi günü akşam saatlerinde Ak Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen programda AK Parti'den belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. İlçe Başkanı Kadir Çok  Ferhat Yıldız’a başarılar diledi.

Yıldız, kalabalığa yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi ; Değerli arkadaşlar 20 Eylül tarihinde sosyal medyadan bir paylaşım yaparak şunu söyledim ; ‘’ Umudumuz ve inancımız Boyabatımızın sorunlarından  çok daha büyüktür ‘’ dedim.  Bugün sizlerle birlikte bu söylemimin ilk adımını birlikte atıyoruz. Benim Ak Parti aidiyetime hepiniz şahitsiniz. Cumhurbaşkanımız Genel başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la  13 mücadele etmiş bir kardeşiniz olarak sizlerin huzurunda Boyabat Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum.

Belediye Başkanlığı makamı bir siyasetçinin bir ilçede hayallerini gerçekleştirebilmesi için en güzel mevkidir. Boyabatlı hemşehrilerim de en güzel hizmete layıktır. Ben siyasi tecrübemle bu zamana kadar bir çok görevde bulunmuş biri olarak Boyabatımıza en iyi hizmeti vereceğimi düşünüyorum. Sizlerin duası ve desteği ile Boyabatımızı sonraki nesillerimize yakışan çok güzel bir şehir halinde hep birlikte getireceğim Bu akşam çok duygulandım müthiş bir kalabalık var tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür eder şükranlarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun . ‘’

Program Ak Parti Boyabat İlçe Başkanlığı önünde çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Başkan Hasan Kara ve meclis üyeleri mazbatalarını aldılar Başkan Hasan Kara ve meclis üyeleri mazbatalarını aldılar

- Boyabat Sesi