CHP'Lİ VEKİLLERDEN BOYABAT İLÇE BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve Antalya Milletvekili Mustafa Erdem, İl Başkanı Aykut Cem Yalçınkaya ve yönetim ekibi ile birlikte CHP Boyabat İlçe Başkanlığı'nı  ziyaret ettiler.

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Boyabat'a bir bayan ilçe başkanı atanmasının devamında bir bayan belediye başkanı adayıyla yola devam edilmesi partimizdeki değişim rüzgarının yerelde de devam ettiğini gösteriyor, dedi.

Ağbaba Boyabat ilçe örgütünün güzel çalışmalar yapacağına inancının tamdır, her zaman yanınızdayız diyerek, başarı dileklerinde bulundu.

CHP Sinop İl Başkanı Aykut Cem Yalçınkaya da yerel seçim için çalışmaların sürdüğünü, özellikle Boyabat İlçesi için Belediye başkanı adayı ve kadın kolları başkanı Ayşe Melek Günal için yoğun bir şekilde il ve ilçe örgütü olarak çalışacaklarını ifade etti.

Yalçınkaya, misafir vekillere ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ederek, "Önümüzde bir yerel seçim var. Bu seçimde tüm gücümüzle çalışacağız. Adil, hakkaniyetli, laik bir düzen için; çalmadan, siyasi kimlik ayrımı yapmadan liyakatli yönetimi sağlamak için tüm örgütümle bir olacağız. Kimsenin bundan kuşkusu olmasın" ifadelerine yer verdi.. 

İlçe Başkanı Hülya Fadime Çelik te ilçe başkanlığını ziyaretlerinden dolayı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Antalya Milletvekili Mustafa Erdem ve İl Başkanı  Aykut Cem Yalçınkaya teşekkür ederek, destekleriniz ve ilginiz bizlere moral ve güç verdi, dedi.

Başkan Hasan Kara ve meclis üyeleri mazbatalarını aldılar Başkan Hasan Kara ve meclis üyeleri mazbatalarını aldılar