Boyabat'ta Öğretmenler Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Boyabat İlçe Kaymakamlığının 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği yemekli toplantıda ilçede görev yapan öğretmenler bir araya geldi. 

Boyabat İlçe Kaymakamlığının 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Mavi Bahçe düğün salonunda düzenlediği yemekli toplantıda ilçede görev yapan öğretmenler bir araya geldi. 

Yemek öncesi öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, geçen yıl başlattıkları geleneği bu yılda devam ettirerek bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. 

Aksoy, konuşmasında "Ben bu gecemizi şereflendirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öğretmenler gününüzü tebrik ediyorum. Sizlere, ailenizle, eşinizle, çocuklarınızla bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. 

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla yadediyorum. Bu gecenin gerçekleşmesinde emeği geçen milli eğitim müdürümüz Osman Hocama, öğretmenevi müdürümüz Duygu Hocama çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bize, bu akşam bu salonu tahsis eden hanımefendiye ve eşine de çok teşekkür ediyorum. 

Bu gece eğlenelim, afiyet olsun, hayırlı akşamlar diliyorum"
ifadelerinde bulundu. 

Yemek sonrasında Belediye Başkan Vekili Mustafa Demircan masaları dolaşarak öğretmenlere karanfil verip, öğretmenler günlerini tebrik etti. 

Daha sonra sahnede yer alan müzik grubu ve yerel sanatçıların şarkıları dinlenip. müzik eşliğinde eşler dans edip, oyunlar oynadılar. 

Geceye Ağır Ceza Reisi İsmail Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Gül, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsb. Bçv. Özay Topçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, öğretmenler ve diğer davetliler katıldılar.

Haber : Mahmut Coşkun