Boyabat’ta Doğalgaz çalışması hız kazandı

Boyabat Camikebir, Çamlıca, Esentepe, Yıldız, Kumluk ve Yeni mahalleden sonra Gökdere ve Zincirlikuyu’da çalışmalar hızlandı.

2018 Yılında başlatılan projeyle ilçenin büyük kısmında tamamlanan doğalgaz çalışmaları, 2023 yılında kış aylarının gelmesi sebebiyle durdurulmuş, Boyabat Belediye Başkanı Hüseyin Coşar Nisan ayında ilçede doğalgazın ulaşmadığı noktalar için çalışmaların başlatıldığını duyurmuştu. Bu kapsamda başlayan altyapı çalışmalarında Ak Mercan Doğalgaz Şirketi Gökdere Mahallesi ve Zincirli Kuyu Mahallelerinde önemli bir mesafe katetti.

Hüsamettin Dayıbaş Caddesinden Gökdere Mahallesine giden yolda çalışmalar hızlandı. Yetkililer  güvenlik açısından  yolda önlem alarak çalışmalarını sürdürürken, doğalgaz çalışmalarının  yıl içerisinde bitmesi bekleniyor.

Boyabat Belediye Başkanı Hüseyin Coşar konuya ilişkin yaptığı açıklamada ‘’ Boyabat için Doğalgaz seferberliğimiz devam ediyor.Zincirlikuyu Mahallemizde; hemşehrilerimizin doğalgaz konforunu yaşayacağı altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Şehrimize değer katan hizmetlerle, her noktada Boyabat için canla başla çalışacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Boyabat’ta ahşap ev yandı ! Çevre ilçelerden takviye geldi ! Boyabat’ta ahşap ev yandı ! Çevre ilçelerden takviye geldi !

- Boyabat Sesi