Lise öğrencisi kendini 4. kattan aşağıya bıraktı Lise öğrencisi kendini 4. kattan aşağıya bıraktı

Boyabatlı Emriye Nine, kutlamalarda coşkusuyla göz doldurdu

Sinop Boyabat Dumlupınar İlkokulu'nda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, Boyabatlı Emriye Nine'nin enerjisi ve neşesi damgasını vurdu. Gökdere Mahallesi'nde yaşayan Emriye Nine, çocuklarla birlikte sahneye çıkarak kutlamalara eşlik etti ve vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

Etkinlikte, öğrencilerin sergilediği gösterilere katılan Emriye Nine, hem çocuklar hem de izleyiciler tarafından büyük bir sevgiyle karşılandı.Boyabatlı Emriye Nine’nin bu görüntüsü Milli Eğitim Bakanlığı’nın da gözünden kaçmadı. Bakanlık Sosyal Medya hesaplarından paylaşılan görüntülerde  ‘’ Emriye annemizin neşesi ve enerjisi, bizlere ilham kaynağı. Şair Sezai Karakoç’un dediği gibi: “İnsanı çözersin, çözersin, çözersin İçinden çocuk çıkar”

Sinop Boyabat Dumlupınar İlkokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında öğrencilerimizin gösterilerine eşlik eden Gökdere Mahallesi sakini Emriye annemizin hep böyle çocuklar gibi şen kalmasını temenni ederiz ‘’ ifadelerine yer verildi.

- Boyabat Sesi