Boyabat 1868 Farklı Galip Geldi

Boyabat 1868 Spor Kulübü, hazırlık maçları kapsamında kendi sahasında misafir ettiği Suluova Belediye Spor takımını 4-1 yenerek ileriye dönük olumlu mesajlar verdi.

Boyabat 1868 Spor Kulübü Futbol Takımının hazırlık maçları kapsamında Boyabat Daylı Stadında misafir takım  Suluova Belediyespor takımıyla yaptığı futbol müsabakası ev sahibi takımın 4-1 lik galibiyetiyle sona erdi.

Maça hızlı başlayan Boyabat 1868 Spor Kulübü Futbol Takımı maçın ilk golülünü 10. dakikada Timur Gül'ün ayağından kazandı. 21. Dakikada 2. golünü atan Timur Gül, takımını 2-0 öne geçirdi. 35. dakikada Fatih Çakırtaş'ın attığı golle Boyabat 1868 Spor Kulübü Futbol Takımı devreyi 3-0 önde kapattı.

2. Yarıda dengeli oyun sergileyen iki takımda daha istekli ve temkinli olan takım yine ev sahibi takımdı. 80. dakikada Fatih Çakıroğlu'nun attığı golle de kendini göstererek 4-0 öne geçti. Misafir takım Suluova Belediyespor  son dakikalarda baskılı oyun sergileyerek 87. dakikada Ömer Faruk Köse'nin ayağından golü bulurken maç Boyabat 1868 Spor Kulübü Futbol Takımının 4-1 lik farklı galibiyetiyle sona erdi.

Maç sonunda Boyabat Sesi kamerasına konuşan Boyabat 1868 Spor Kulübü teknik hocası Mustafa Şakar "Çok iyi çalışarak hazırlık maçları yapıyoruz. Her hazırlık maçında bir sonraki maça daha tecrübeli çıkıp sonucunu da alıyoruz. Bu gün de 4-1 lik gibi bir skor aldık. Biz inanıyoruz, takımımız inanıyor , takımımız bu sezon şampiyon olacak. İnşallah resmi maçlara kadar yapacağımız çalışmalarla daha iyi olacağız. Seyircilerimizin destekleriyle resmi maçlarımızda alacağımız sonuçlarla Boyabat'ımızın adını duyuracağız." ifadelerinde bulundu.

Haber : Mahmut Coşkun