AK Parti Boyabat Belediye Başkan Aday Adayı Adem Cebeci Esnaf Ziyaretlerinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta AK Parti Boyabat Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Yüksek İnşaat Mühendisi Adem Cebeci Boyabat'ta Esnaf Ziyaretlerinde bulundu.

Adem Cebeci; Boyabat Belediye Başkanlığı için aday adaylığına resmen başladım. Yüksek İnşaat Mühendisi olarak edindiğim tecrübe ve birikimle, kendi memleketim Boyabat'ımıza hizmet etme zamanının geldiğine inanıyorum.

Bu kutsal görevi üstlenme kararımda, Boyabat'ımızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek ve sizlerin refahını artırmak için var gücümle çalışma arzusu etkili oldu. Yıllardır süregelen sevgi ve desteğinizle, ilçemizi daha iyi bir geleceğe taşımanın mümkün olduğuna inanıyorum.dedi. 

Cebeci sözlerine şöyle devam etti; Boyabat'ın güzelliklerini ve zorluklarını çok iyi biliyorum. Bu şehre karşı duyduğum sorumluluk duygusuyla, şeffaf, katılımcı ve etkili bir yönetim anlayışını benimseyerek, birlikte daha güçlü bir Boyabat inşa etmek için buradayım. Sizlerle bir araya gelerek, projelerimizi ve hedeflerimizi paylaşmak, sizlerin düşüncelerini almak ve bu süreçte birlikte hareket etmek istiyorum.

Siz değerli hemşehrilerimden ricam, bu süreçte bana destek olmanız, fikirlerinizi benimle paylaşmanız ve birlikte Boyabat'ımızı daha güzel yarınlara taşımamıza yardımcı olmanızdır. İlçemizin geleceğini birlikte şekillendirelim, birlikte daha yaşanabilir ve kalkınmış bir Boyabat için yola çıkalım dedi. 

Boyabatlı esnaflar ise, Adem Cebeci'nin ilçedeki sorunlara duyarlılığına ve projelerine verdikleri öneme değinerek, "Esnaf olarak ilçemizin gelişimine katkı sağlayacak adayların varlığı bizi umutlandırıyor. Adem Cebeci'nin esnaf ziyaretleri, samimi ve içten bir şekilde sorunlarımızı dinlemesi bizi memnun etti. Kendisine başarılar diliyoruz" şeklinde görüş belirttiler.

Adem Cebeci'nin esnaf ziyaretleri, ilçede yaşayan vatandaşlar, aday adayının ilçedeki her kesimin sorunlarına duyarlı bir yaklaşım sergilemesinden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

İLAN-REKLAM

Boyabat Sanayi Kavşağı’nda kaza : 2 yaralı Boyabat Sanayi Kavşağı’nda kaza : 2 yaralı
Editör: Haber Merkezi