Boyabat'ta POMEM sınavlarına hazırlanan gençler fidan diktiler

Boyabat'ta POMEM sınavlarına hazırlanan gençler fidan diktiler

Boyabat'ta POMEM sınavlarına hazırlanan gençler fidan diktiler

Boyabat ilçesinde Orman Haftası etkinlikler kapsamında POMEM sınavlarına hazırlanan gençler Boyabat Daylı Stadı'nın çevresine fidan diktiler.

Boyabat ilçesinde Orman Haftası kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Prof.Dr. Necmettin Erbakan Spor Salonu çalışanlarının düzenlediği etkinlikte Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) sınavlarına hazırlanan doğa sever gençler Boyabat Daylı Statyumu çevresine fidan dikiminde bulundular.

Boyabat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Faruk Erdem, konuyla ilgili açıklamasında, deniz nasıl bir şehri güzelleştiriyorsa, orman ve ağaç ta güzelleştirir, oksijen verir, dedi.  

Erdem açıklamasında "Boyabat Belediyesiyle işbirliği içinde 105 öğrencimizin katıldığı POMEM kursunu açtık. Kursumuz beş aydır devam ediyor. Nisan ayının sonuna kadar da devam edecek. Önümüzdeki günlerde Bölgesel Amatör Liginde Sinop ilimizi temsil edecek olan Boyabat 1868 Spor'un maçlarına ev sahipliği yapacak olan Daylı Stadı'nın çevresini kursiyer gençlerimizle birlikte ağaçlandırmaya başladık. Ağaçlandırma çalışmalarımız stadyum çevresinde genişletilerek devam edecek. Yeşil bir Boyabat'a katkı sunmaya çalışıyoruz. Boyabat Belediye Başkanımız sayın Şefik Çakıcı'ya desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kursiyer öğrencilerimize de teşekkürlerimizle birlikte girecekleri sınavlarda başarılar diliyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 13:46
YORUM EKLE
banner100
SIRADAKİ HABER

banner95