Boyabat Tekvando Okulunda 2018 Yılı 3. Dönem Kuşak Sınavları Yapıldı

Boyabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından bir yıl önce açılmış olan Tekvando Okulu sporcuları Türkiye Taekwondo Federasyonu kuşak sınav talimatlarına göre Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan sınav yoğun ilgi gördü.

Boyabat Tekvando Okulunda 2018 Yılı 3. Dönem Kuşak Sınavları Yapıldı


Boyabat Tekvando Okulunda 2018 Yılı 3. Dönem Kuşak Sınavları Yapıldı

 Boyabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Tekvando Okulu sporcuları, Türkiye Taekwondo Federasyonu kuşak sınav talimatlarına göre yapılan sınavda  başarı belgelerini aldılar.

Boyabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından bir yıl önce açılmış olan Boyabat Tekvando Okulu sporcuları Türkiye Taekwondo Federasyonu kuşak sınav talimatlarına göre 2018 Yılı 3. Dönem Kuşak sınavı, Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılarak başarılı sporcular belirlendi.

Sınavda başarılı olan sporculara belge ve kuşakları İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Boyabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne Faruk Erdem, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Usta, Boyabat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Cihan Tosunoğlu ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi. 

Boyabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne Faruk Erdem, başarı belgeleri ve kuşakların verimesi sırasında yaptığı açıklamada "İlçemiz Boyabat'ta yaklaşık olarak bir yıl önce uluslararası tekvando hakemi ve antrenörü olan Barış Tosun ve ilçe gençlik spor müdürlüğünce geleceğin Türk Milli Taekwondo takımına ülkemizde ve dünyada başarılar kazandıracak, temelden gelen Boyabat Tekvando Okulu sabırla, aşkla ve azimle çalışmalarına devam etmektedir.

Çok yetenekli ve milli olacak bir çok tekvando sporcusu bu salonlardan yetişecektir. Başarılı olup bu gün başarı belgelerini alan sporcularımızı yakın zamanda ulusal tekvando arenasında görmeye başlayacağız. 2-3 yıl içerisinde okulumuzdan milli takım düzeyinde sporcularımızın çıkacağına inanıyorum" ifadelerinde bulundu.

Velilerin de katılım ve ilgisinin görüldüğü program, hatıra fotoğraflarının çekimiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 20:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet çoşar
ahmet çoşar - 8 ay Önce

maşAllah..

SIRADAKİ HABER