Boyabat 1868 Spor Kulübü İmza Töreni Gerçekleştirdi

04.10.2018 Perşembe günü Boyabat 1868 Spor Kulübü yeni teknik direktör ve futbolcular ile imza töreni gerçekleştirdi.

Boyabat 1868 Spor Kulübü İmza Töreni Gerçekleştirdi

04.10.2018 Perşembe günü Boyabat 1868 Spor Kulübü yeni teknik direktör ve futbolcular ile imza töreni gerçekleştirdi.

Gerçekleşen toplu imza töreninde  takımın yeni teknik patronu Mustafa Şakar ve 14 futbolcu imza atarak takıma kazandırıldı.

Boyabat Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen  törene Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Kulüp başkanı Ali Koca ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Çakıcı '' Boyabatımızın böyle bir değişime birliğe ihtiyacı vardı,her alanda gelişen Boyabat ,inşallah bu kararlarla sporda da gelişecek.Futbol sevgisi ilçemizde iyiden iyiye unutulmuştu ,yeni ve taze bir kanla bu sevginin yeniden kazanılacağına inancım sonsuz.Maçlara elimden geldiğince gitmeye çalışacağım emeği geçen herkese teşekkür ederim.'' ifadelerini kullandı.

Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koca da basına yaptığı açıklamalarda Boyabat'ta spora katkılar sunmak istediklerini ifade etti.

Ali Koca "Boyabat 1868 Spor Kulübü Yönetimi olarak Boyabat'ta eski heyecanını kaybetmiş futbolu tekrar canlandırmak istiyoruz. Tabi ki en büyük amacımız  Boyabat'ta çocuklarımıza ve gençlerimize spor kültürünü aşılamak, sporu sevdirmek, spor yapma alışkanlığı kazandırmak, sosyal ve kültürel yönden gelişmelerine katkıda bulunmaktır.

Bugün Teknik Direktörümüz Mustafa Şakar ve 15 futbolcumuzla sözleşme imzalıyoruz. Transferlerimize de devam edeceğiz. Boyabat 1868 'i alt yapısı sağlam, gelecekte çok iyi işlere imza atacak bir takım haline getirmeyi amaçlıyoruz.Yönetimimize, hocamıza futbolcularımıza, sponsorlarımıza ve halkımıza  güveniyorum.

'Boyabat İçin Birlikte Basaracağız' sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda şu an görüyoruz ki şehrimizde çok güzel bir hava oluştu.Bütün attığımız adımlar bu doğrultuda devam edecektir. Bizim hedefimiz  bu takımı şampiyon yapmak, sonra BAL liginde olmak ve güçlü bir alt yapı oluşturup profesyonel liglere çıkmaktır.İnandık İnşaallah Başaracağız.

Desteğini bizlerden esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Şefik Çakıcıya ve ilk günden bu güne kadar Boyabat 1868 Spor Kulübümüzü destekleyen herkese teşekkür ediyorum.Allah Razı Olsun.

Son olarak bugün Batman’da Şehit Olan Mehmetciklerimize  Allah’tan Rahmet Ailelerine Sabır Ve Yarali Askerlerimize acil şifalar dilerim...Ülkemizin Başı Sağolsun!" ifadelerie bulundu.

Futbolcular ve yöneticiler daha sonra Zafer Lokantasına giderek birlikte yemek yediler.

-Haber merkez

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 09:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 8 ay Önce

orhan sönmez bey nerde orhan beyin çok emeği vardır .

ramazan kandemir
ramazan kandemir - 8 ay Önce

hepsi güzel hoş ta boş koltuklu fotoyu koymasaydınız iyiydı

Misafir
Misafir - 8 ay Önce

Renginden kuruluş felsefesine kadar saçma sapan bir takım. Mevcut takımlara destek olmayıp akfb karışımı bu suni oluşumun uzun soluklu olmayacağı kesin

y.kemal saraçlı
y.kemal saraçlı - 4 ay Önce

transever yapdiğiniz futbolcu arkadaşlari yiyi tanirim inşAllah başari için orta olduklarina eminim hocam başarilar senin vf boyabatin olsun saygılar

SIRADAKİ HABER